З’явилися деталі секретної гри obsidian від автора fallout: new vegas

17

Журналіст джефф грабб потроху стає другим джейсоном шрайером — за останній час він видав чимало інсайдів, багато з яких виявилися достовірними. Тепер він ділиться подробицями таємничої гри від obsidian, якою займається геймдиректор fallout: new vegas.

Зараз obsidian розробляє не тільки the outer worlds 2 і avowed, але ще і третю секретну гру. Їй займається особисто джош сойєр-шанований фанатами rpg головний розробник fallout: new vegas. За словами грабба, цією грою буде якийсь експериментальний детектив, позбавлений бойової системи. Геймери відправляться в дуже цікавий сеттинг, тільки що вийшла з середньовіччя європу xvi століття.

Їм належить розслідувати вбивство на звичних навколорольових механіках — розмовах з персонажами і дослідженні світу. Тайтл буде вельми експериментальним, з безліччю незвичайних методів взаємодії з героями і об’єктами. Наприклад, якщо гравець помилиться в розслідуванні, то гра не закінчиться, а продовжить розвиток в новому руслі. Тайтл повинен вийти в 2022 році, ним займається невелика команда всередині obsidian.