Змі: хьюго вівінг повернеться до ролі агента сміта в” матриці: воскресіння “

35

Актор хьюго вівінг все ж з’явиться у фільмі” матриця: воскресіння “, проте його роль буде сильно обмежена.

За інформацією one take news , повернення вівінга до образу агента сміта відбудеться у флешбеках до перших трьох частин саги. Портал описує їх як “миттєві появи”, складені з архівних кадрів.

Як уточнив otn, флешбеки будуть відбуватися паралельно з подіями “воскресіння”. Наприклад, якщо хтось повторить фразу, сказану смітом в оригінальній трилогії, то на екрані покажуть, як її вимовляє сам сміт.

Повернення вівінга в четвертій “матриці ” було заплановано з самого початку. Він був присутній на читці сценарію і примірці костюмів, проте за кілька місяців до початку зйомок лана вачовскі звільнила його від ролі, оскільки хотіла, щоб він виконав свої колишні зобов’язання за іншими контрактами.

Той факт, що вівінг не бере участі у фільмі безпосередньо, зовсім не означає, що агент сміт не зможе піднести нео свіжу порцію неприємностей. Численні джерела також повідомили otn, що сміт з’явиться в “матриці 4” не тільки у вигляді флешбеків (він, нібито, навіть є в першому трейлері). Можливо в основному сюжеті його зіграє вже інший актор, як це сталося з морфеусом.

У російських кінотеатрах “матриця: воскресіння” стартує 16 грудня , а 22 грудня з’явиться на стрімінговому сервісі hbo max.