Запущений сервіс для видалення всіх профілів користувача в Мережі

232

Від автора: шведи створили сервіс, за допомогою якого в кілька кліків можна стерти всі свої акаунта користувача в Мережі. При цьому для авторизації на сервісі використовується профіль Google.

Веб-розробники зі Швеції запустили сервіс, що дозволяє миттєво видалити всі свої користувацькі профілі в інтернеті. Для первісної авторизації на Deseat.me використовується акаунт Google.

Після входу система сервісу автоматично знаходить профілі користувача в Мережі. Потім з усіх агрегованих даних формується список, в якому відображаються назви сервісів і посилання на сторінки для видалення акаунтів в них.

Відзначається, що в середньому процес «анулювання» профілів займе не більше години. Все залежить від кількості облікових записів, створених людиною у всесвітній павутині. Автори нового інструменту вважають, що Deseat.me є найкращим радикальним засобом лікування залежності від соціальних ресурсів.

При цьому експерти підкреслюють, що застосування нового сервісу не дозволить повністю видалити сліди своєї присутності в Мережі. На просторах глобальної павутини вже давно запущені боти, які автоматично копіюють і зберігають дані про користувачів для подальшого застосування. Наприклад, для просування продуктів і маркетингу.