За geforce rtx 30 за рекомендованою ціною в польщі вишикувалася черга довше, ніж за iphone 13

8

Щороку восени на просторах всесвітньої павутини з’являються фотографії десятків або сотень людей, які годинами стоять в черзі за новими смартфонами apple на старті продажів. А ось у польщі вишикувалася довга черга не за новенькими iphone, а за відеокартами nvidia, які один з рітейлерів вирішив продати за рекомендованою ціною.

Про досить цікаву пропозицію оголосив магазин mediaexpert. Користувачі дізналися, що рітейлер має намір продати 400 графічних прискорювачів сімейства geforce rtx 30 за рекомендованою ціною. Люди займали чергу з ночі. Деякі навіть взяли з собою ковдри.

Природно, далеко не всі бажаючі змогли придбати відеокарти за адекватною ціною. Як зазначали вище, всього було продано чотири сотні графічних прискорювачів, але невідомо, які саме моделі були в наявності.

Зауважимо, що в тому ж mediaexpert зараз доступна відеокарта geforce rtx 3060 ventus 2x oc вартістю 3 399 польських злотих (61 600 рублів). Це на 120 злотих дорожче, ніж майже топова референсна модель geforce rtx 3080. Як бачимо, для багатьох очікування карт виявилося більш ніж виправданим.

Чи планує магазин mediaexpert в майбутньому влаштовувати подібні атракціони небаченої щедрості, поки що невідомо.