За 10 місяців від новачка до middle-розробника

11

В мережі тільки й розмов, що про перспективи мобільної розробки. Якщо в студентські роки не встигли потрапити на факультет програмування, не біда: компанія otus оголошує набір на курс «спеціалізація android developer». Заняття розраховані на всіх, хто хоче зайнятися розробкою додатків.

Напрямок підійде, в тому числі і новачкам, оскільки передбачає навчання java, kotlin і мобільній розробці з нуля. Авторська програма створена в партнерстві з» альфа-банком«,» сітімобіл”, dodo pizza та іншими компаніями — всі вони чекають випускників на роботу. Очолює курс керівник мобільної розробки в “альфа-банку” – антон казаков.

Викладачі, що володіють величезним практичним досвідом, розкажуть учням про головні тренди android-розробки на kotlin. Протягом усього навчання студентів супроводжуватимуть персональний ментор та кар’єрний консультант. Вони допоможуть зі складанням портфоліо, резюме, а потім передадуть їх партнерам.

Курс складається з двох ступенів. Кожна триває 5 місяців і завершується створенням власного проекту, який потрапить в портфоліо студента. Після першого семестру учні можуть претендувати на junior-позиції в it, оскільки освоять достатньо інструментів для написання повноцінних корисних android-додатків.

Випускники другого ступеня, що володіють знаннями по android sdk, можуть претендувати на посаду middle-розробника. Також учні оволодіють dagger 2, rxjava та іншими необхідними інструментами для middle-фахівця. Наприкінці студенти розроблять додаток, застосовуючи отримані за 10 місяців навички.

Заняття обох ступенів проходитимуть щопонеділка та щочетверга о 20: 00. Всім, хто хоче ближче познайомитися з напрямком, рекомендуємо відвідати безкоштовний дводенний практичний інтенсив «робимо мобільну версію popit». Перше заняття пройде 21 вересня, а друге — 22-го числа о 20:00 відповідно.