З реалістичною графікою скайріма не впоралася навіть відеокарта нового покоління

14

The elder scrolls 5: skyrim залишається найбільшим майданчиком для спільноти ентузіастів і різних модифікацій. Гра із завидною регулярністю з’являтися в роликах з кричущими заголовками ” мільйон модифікацій і трасування променів…”, де в проекті покращують графіку за допомогою візуальних модів. Користувач reddit під ніком shoddycover опублікував наочну демонстрацію того, наскільки ці ролики далекі від реальності.

Для реалістичної картинки йому знадобилося всього 12 модифікація і нові текстури в 4к дозволів. В результаті у нього дійсно вийшло помітно поліпшити графіку в скайріме, проте заради цього йому довелося піти на жертви. Після установки модою і додаткової настройки картинки кількість кадрів помітно просіло. Shoddycover використовуючи intel i7-10870h, 16 гб озу, rtx 3070 і ssd отримав максимум 15 fps.

Скріншоти і список всіх встановлених модів:

+ ще 11 картинок

За словами ентузіаста, ліс став найпроблемнішою ділянкою гри. Через поліпшену систему освітлення, великий деталізації всіх об’єктів і 4к текстур така місцевість стає просто неіграбельной. На відкритій місцевості, дорогах або містах лічильник піднімається до 40 кадрів. Проте автор назвав процес установки великої кількості модів для скайріма справжньою борошном, а для пк-заліза випробуванням, яке пройде не кожен. Сучасні відеокарти досі погано справляються з текстурами високої роздільної здатності і хорошою деталізацією.