YouTube закінчив тестування кінцевих заставок

239

Від автора: YouTube запустив новий засіб для утримання глядачів. Воно являє собою заставку, яка відображається в кінці ролика і дозволяє розмістити на екрані до 4 інтерактивних елементів.

Популярний відеосервіс закінчив тестування нового засобу для утримання глядачів і відкрив доступ до нього для всіх власників каналів. Інструмент являє собою заставку, яка виводиться в кінці програється ролика і відображається протягом 5-20 секунд. На ній можна розмістити від 1 до 4 елементів інтерактивних контентом. При наведенні на такий елемент курсору виводиться вікно з додатковою інформацією.

Заставка буде відображатися навіть у тому випадку, якщо користувач вимикає анотації у налаштуваннях програвача. Вона може застосовуватися для рекламування каналів, рекомендації плейлистів. А також просування сайтів та товарів з логотипом каналу.

Варто відзначити, що при використанні кінцевої заставки відображення інших інтерактивних елементів (посилань на рекомендовані відео, логотипу каналу, тізерів) припиняється. Обмежене тестування нового інструменту було розпочато YouTube в червні поточного року. Тепер заставки доступні для використання всіх каналах, розгорнутим на сервісі.