Youtube, як інструмент збільшення продажів і розкручування бренду

232


Спочатку сервіс YouTube створювався як сайт, на який користувачі можуть завантажувати різні відео ролики і передавати їх один одному. Але так вийшло, що через 5 років відвідуваність YouTube досягла мільярда унікальних користувачів щомісяця.

Зараз YouTube — це дуже крута майданчик для бізнесу. Будь-яка фірма може відкрити свій безкоштовний канал і показати свою продукцію всьому світу. І тут немає обмежень за тематикою або сфері бізнесу.

Розглянемо конкретні приклади.

Якщо у вас будівельна фірма з будівництва дерев’яних будинків, то ви можете записувати відео-ролики, пов’язані з такими темами: “Скільки коштує побудувати дерев’яний будинок?” “Які типи фундаментів існують?”, “Плюси і мінуси дерев’яних будинків?” і безліччю інших суміжних тем. Для користувачів — це буде цікава і якісна інформація, і якщо ваше відео буде зроблено професійно і цікаво — то люди звернуться в вашу фірму!

Для стоматологічної клініки можна записати відео-уроки по таким темам, як “Як відбілити зуби?”, “Імплантація — розкіш чи необхідність?”, “Як доглядати за зубами” та інші теми. В кінці кожного відео потрібно нагадувати глядачеві, що це відео записано фахівцями вашої клініки і не забувати писати свої реквізити (сайт, телефон, адреса).

Якщо ж у вас інтернет-магазин дитячого одягу, то можна знімати відео-огляди різних нарядів. Але робити це не просто речі, які лежать на ліжку, а на живих дітей, які позують, посміхаються і розповідають свої враження про тієї чи іншої речі. Такі ролики будуть емоційно приємними для глядачів і обов’язково збільшать продажі в інтернет-магазині.

Інший приклад — це весільне агентство. Якщо у вас є штатний відеограф, то можна створити канал на YouTube і викладати туди весілля найкрасивіших пар. Люди люблять дивитися весілля, торжества і свята. І такий контент, особливо з позначкою вашого міста в назві та описі, обов’язково приверне цільову аудиторію.

І, нарешті, останній приклад — це магазин інструментів для ремонту. Здавалося б, немає теми нудніше! Але, трохи подумавши, можна придумати цікавий формат шоу в стилі “на що здатний цей інструмент”. І влаштовувати забавні тести, наприклад, показати як найменша газонокосарка здатна очистити велике поле від заростей і зайвої трави.

Всі ці приклади — це лише вершина айсберга. Насправді YouTube можна застосувати до будь-якій сфері бізнесу і він буде збільшувати продажі, підтримувати довірчі відносини і приносити відома вам і вашій справі. Потрібно лише освоїти цей інструмент. І найкращий варіант на сьогоднішній день — це “YouTube-Майстер 2014”.

Автор статті — Ельдар Гузаиров. Консультант в області Youtube-просування.