Youtube почне виділяти в роликах найцікавіші моменти

8

Час від часу youtube дозволяє деяким користувачам випробувати експериментальні функції, які ще тестуються і недоступні більшості. Днями компанія google оголосила про те, що обмежене число користувачів побачать спеціальні позначки над смугою відтворення, які будуть вказувати на найбільш популярні фрагменти в роликах.

Така інформація з’явилася на сторінці підтримки youtube. Згідно з описом нової функції, сервіс експериментує з відображенням кількості переглядів тих чи інших фрагментів відео, щоб виділити найбільш цікаві з них. Учасникам експерименту буде доступний графік над смугою відтворення. Чим вище крива на ньому, тим частіше користувачі переглядають цю частину відео. В описі сказано, що в тестуванні нової функції бере участь лише невеликий відсоток користувачів смартфонів і комп’ютерів.

Варто відзначити, що подібна можливість вже давно присутня на деяких інших популярних платформах, але як саме це буде реалізовано розробниками youtube, поки неясно, так як ще ніхто з фокус-групи не поділився скріншотами. Якщо експеримент виявиться успішним, функція буде розгорнута для інших користувачів.