YouTube Community – новий розділ для спілкування з передплатниками

252

Від автора: YouTube представив новий розділ для творців відео. З його допомогою автори зможуть публікувати текстовий контент, анімовані GIF зображення. Оновлення розділу будуть показуватися в новинній стрічці «Підписки». Про це повідомляється в блозі відеосервісу.

Популярний відеохостинг запустив новий розділ для авторів відео. Через YouTube Community власники каналів зможуть ділитися зі своїми передплатниками зображеннями, текстовими публікаціями, анімованими GIF і іншими типами вмісту.
У матеріалі наголошується, що всі оновлення розділу будуть відображатися у стрічці новин. Крім цього користувачі зможуть (окремо) підписатися на оновлення Community каналу.

Зараз новий функціонал проходить стадію тестування, тому доступний обмеженому числу авторів відео. Точні терміни «глобального» запуску розділу представники компанії не називають.

Перші відомості про те, що YouTube готується представити новий розділ, з’явилися ще в серпні поточного року. Але тоді «афішувалося» інша його назва – Backstage. Але до моменту запуску розділ був перейменований в Community.