Яндекс – єдина російська компанія, що отримала членство в CVE

159

Від автора: Яндекс став членом міжнародного співтовариства IT-компаній CVE, в яке входять Apple, IBM, Oracle і Google. Це посприяє просуванню програмних продуктів Яндекса на зарубіжному ринку.

Вітчизняний пошуковик вступив у міжнародну організацію CVE (Common Vulnerabilities and Exposures), метою якої є запобігання сучасних кіберзагроз. Її членами є найбільші IT-компанії світу.

Завдяки цьому браузеру Яндекса було присвоєно рівень CNA (CVE Numbering Authority), який дозволяє учасникам спільноти обмінюватися між собою інформацією про знайдені вразливості в сторонньому. Що значно прискорює виявлення програмних помилок і їх виправлення. В результаті захищеність додатків значно підвищується. На думку експертів, членство Яндекса в такому авторитетному співтоваристві допоможе компанії в просуванні свого софта на міжнародному ринку.

Факт членства вітчизняного пошуковика в Common Vulnerabilities and Exposures підтвердили представники MITRE. Ця американська корпорація активно підтримує діяльність співтовариства. Також було відзначено, що Яндекс поки перша і єдина російська компанія, яка стала учасником CVE.

Зараз в організацію входить більше 20 найбільших IT-компаній світу. Тепер фахівці Яндекса зможуть брати активну участь в діяльності спільноти. Завдяки взаємодії з розробниками інших компаній вони зможуть придбати безцінний практичний досвід і підвищити захищеність свого браузера.