“яндекс” представив оновлену смарт-колонку “станція міні” з “алісою «і ціною від 5990 рублів

9

Компанія» яндекс «анонсувала розумний динамік» станція міні” нового покоління: пристрій доступний в модифікаціях з led-дисплеєм і без нього. Попереднє замовлення на гаджет можна оформити вже зараз.

Тут і нижче зображення “яндекса”

На вбудованому екрані можна подивитися час, прогноз погоди або іншу корисну інформацію. На пристрої проживає інтелектуальний голосовий асистент “аліса”. Він підбере музику, розповість казку дітям, надасть корисну інформацію за запитом користувача.

У новій колонці більш потужний звук — 10 вт проти 3 вт в першій моделі. Якщо цього буде мало, можна підключити динамік до зовнішньої аудіосистеми через роз’єм aux. А щоб отримати ефект просторового звучання, можна об’єднати колонки в стереопару.

Гаджет отримав адаптер бездротового зв’язку bluetooth і контролер wi-fi з можливістю роботи в частотних діапазонах 2,4 і 5 ггц. На верхній панелі корпусу знаходяться сенсорні кнопки управління.

Колонка доступна в чотирьох кольорах: до білого і чорного додалися синій і червоний — тих же відтінків, як у «станції макс». Варіант з led-екраном коштує 6990 рублів, без екрану — 5990 рублів.

Крім того, компанія «яндекс» представила так званий «модуль». Цей пристрій представляє тв-приставку і дозволяє дивитися на телевізорі фільми і серіали з колекції онлайн-кінотеатру кінопошук hd, ролики з інтернету, телеканали, а також включати улюблену музику. Підтримується відео у форматі 4к і dolby vision. Гаджет підключається до тв-панелі через інтерфейс hdmi, а для доступу в інтернет служить зв’язок wi-fi.

Для зручної навігації до «модуля» додається пульт. У нього вбудований мікрофон, за допомогою якого можна звернутися до «аліси». Ціна пристрою – 4990 рублів.