Яндекс і АвтоВАЗ підпишуть угоду про стратегічну співпрацю

218

Від автора: Яндекс і ВАЗ починають співпрацю, в рамках якого компанії будуть разом працювати над створенням навігаційних, інформаційних і розважальних сервісів для моделей вітчизняного автомобілебудівника.

В рамках партнерства Яндекс адаптує свої розважально-інформаційні та навігаційні сервіси під мультимедійні системи моделей АвтоВАЗа. Очікується, що фахівці Яндекса будуть займатися інтеграцією таких сервісів, як «Пробки», «Карти» і «Навігатор». Також в мультимедийках моделей автовиробника з’являться «Браузер», «Музика» і «Радіо». А також сервіс для голосового управління.

Це не перший подібний проект вітчизняного пошуковика. Сервіси Яндекса вже інтегровані в мультимедійну систему нової Toyota Camry. У ній встановлені «Браузер», «Навігатор» і «Стор».

Зараз АвтоВАЗ активно працює над створенням власної платформи LADA Connect, яка повинна зв’язати всі пристрої користувача, систему автомобіля і його мультимедійну систему в одне ціле. Представники автовиробника відзначили, що співпраця (з Яндексом) повинно прискорити процес розробки телеметричної системи.