Яндекс.Браузер під Android обзавівся функцією пошуку по картинках

202

Від автора: у тестовій версії браузера Яндекса під Android з’явився пошук по картинках. Він доступний в підменю кожного зображення і може бути використаний для знаходження товарів у Мережі або перевірки картинки на унікальність.

Яндекс випустив альфа-версію свого браузера під Android з вбудованою функцією пошуку по зображеннях. Щоб скористатися інструментом, потрібно перейти в меню картинки і вибрати відповідний пункт.

Новий інструмент може бути використаний для пошуку товарів в каталогах інтернет-магазинів і оглядів моделей. А також для перевірки унікальності зображення, використовуваного в публікації.

Вітчизняна компанія активно працює над розвитком технології комп’ютерного зору. З її допомогою розробники Яндекса змогли навчити ПК розпізнавати не тільки картинки і зображені на них образи, але і предмети.

У прес-релізі, присвяченому запуску нового додатка, представники Яндекса підкреслили відміну свого напрямку розробки у сфері машинного зору. Фахівці компанії намагаються навчити комп’ютер не тільки дізнаватися шукані елементи тексту або зовнішнім виглядом, але і за змістом.