Яндекс.Браузер отримав новий функціонал для роботи з вкладками

214

Від автора: Яндекс поліпшив функціонал свого браузера. Тепер користувачі програми можуть самостійно задати ширину відкритих вкладок і переміщатися по них за допомогою скролінга.

У браузері Яндекса з’явилася функція установки ширини відкритих вкладок і переміщення по ним з допомогою скролінга. При цьому прокручування можна здійснювати не тільки за допомогою клавіатури, але і коліщатком миші або тачпадом. Про це повідомляється в прес-релізі, розміщеному на офіційному блозі компанії.

Додатково у новій версії програми був поліпшений функціонал для переміщення і закріплення вкладок. Тепер на Яндекс.Браузер при переході по посиланню з активного вікна запитуваний ресурс відкривається в новій вкладці, а не в активному.

Підвищено швидкодію всієї системи програми за рахунок початкового завантаження найбільш актуальних вкладок. Всі інші (менш значимі) закріплені вкладки будуть відкриті в останню чергу.

Крім цього в настройках програми користувач може задати, яка вкладка повинна бути відображена після закриття поточної. А також розташувати менш затребувані вкладки внизу сторінки.