Які у WordPress вимоги до хостингу

202

Від автора: вам коли-небудь було цікаво, які у того ж wordpress вимоги до хостингу? Давайте подивимося.

Взагалі я рекомендую таку інформацію дізнаватися з офіційної документації движка.

Як бачимо, у довідці написано, що практично будь-який сучасний хостинг задовольняє потребам WordPress.

Та й взагалі важко сьогодні знайти хостинг, який би їм не задовольняв. Серед хостерів і без того велика конкуренція, вони просто не можуть собі дозволити використовувати настільки старе, що на нього навіть wordpress не поставиш. Загалом, не турбуйтеся, з імовірністю 98% ніяких проблем у вас не буде.

Загальні вимоги до хостингу

Загалом, для кожного движка ви в офіційній документації можете знайти цю інформацію. Давайте краще розглянемо вимоги, які можна пред’явити будь-провайдера для виявлення рівня якості його послуг.

По-перше, це так званий uptime. Це відсоток часу, який сайт доступний в мережі для користувачів. Дуже важливий параметр, тому що якщо ваш сайт буде часто не доступний, високих позицій йому не бачити, а користувачі можуть подумати, що сайт взагалі закрився.

По-друге, це показник выдерживаемой навантаження. Корисно мати про нього уявлення щоб знати, у яких хостерів найвитриваліші сервера, які не впадуть при коливаннях навантаження.

Середня оцінка користувачів. Звичайно, практично будь-який хостинг-провайдер буде називати себе кращим, тут набагато важливіше оцінка користувачів. Якщо багато людей добре оцінюють того чи іншого провайдера, можна не сумніватися в якості його послуг.

Наявність тестового періоду. Ще одна важлива вимога. І чим більше днів вам дають тест, тим більше довіри до такого провайдера.

Це не всі параметри, за якими оцінюють хостинг, але самі основні. Всі ви їх може знайти в незалежному рейтингу hosting-ninja, ось як раз скріншот звідти. Як бачите, там всі ці параметри вказані.

Загалом, це ті параметри, які допоможуть вам вибрати толкового провайдера.