Які приховані смисли заховані в запрошенні apple на презентацію 14 вересня

7

В офіційному повідомленні про подію, яка має відбутися 14 вересня, немає жодного натяку на те, про що збирається віщати apple. Ні в його назві, ні в тизері, ні в твіті грега джосвяка. І туманне озеро десь в каліфорнійських горах теж не має ніякого відношення ні до нового покоління iphone, ні до apple watch series 7, ні навіть до airpods 3. Все, що пишуть змі з приводу цієї події, засноване на їх і на навіюваних нам ними ж уявленнях. Про що всі вже знають. Правильніше було б сказати”думають, що знають”. Я сподіваюся, що california streaming 14 вересня буде першою серією осіннього серіалу, в якій покажуть саме те, чого всі чекають. Але раптом це презентація чогось зовсім іншого?

Запрошення apple завжди викликали питання, але останнє викликало їх особливо багато

Аж надто девіз у події підозрілий. Він більше підходить для презентації радикальних змін в сервісах apple tv + або apple music. Чуток про них не було, але apple обожнює дивувати і вражати. Малоймовірно, що головною темою події стане потужна модель apple tv, незвичайний homepod або їх гібрид – чутки про них були, але вже дуже давно. Можуть представити приголомшливу нову технологію потокового відео аудіо і сервіс на їх основі. Або щось з області змішаної або доповненої реальності. Минулого тижня з’являлася інформація про початок випробувань чіпів для таких пристроїв.

На початку року хтось із топ-менеджерів-може бути, навіть сам тім кук-відкрив завісу таємниці над цими чіпами. Це найпотужніші чіпи з усіх, які розробляла apple. Судячи з витоків з apple в лютому-березні, на відкритті wwdc нас збиралися переконати в тому що всі ці реальності шалено цікаві і реально корисні для нас. Але чи то в змі до цих чуток поставилися занадто скептично, чи то витоки були пастками для тих хто порушує умови підписки про нерозголошення – відтоді тихо. Взагалі-то, якщо вони хотіли нас заінтригувати, у них вийшло. Але я хочу побачити презентацію нових iphone, тим більше що 14 вересня – оптимальна дата для їх оголошення.

Презентація apple 14 вересня

Навряд чи в купертіно мали на увазі саме “пряме включення”

Девіз ‘california streaming’, в перекладі – “каліфорнія віщає” або “стримит”. На тлі західного або світанкового гірського озера, мабуть десь в каліфорнії. До чого це може відноситися? за традицією, що склалася в далекій давнині, не то на початку тисячоліття, не то навіть в кінці попереднього, в девізі в запрошенні на подію обов’язково повинен бути натяк на якусь з його тем. Девіз повинен залишитися нерозгаданим до презентації, але після неї його сенс і зв’язок з чимось представленим на події повинні стати очевидними. У тому що каліфорнія віщає нічого дивного або дивного немає. Віщати. Це самий населений штат сша, насичений всіляким мовленням і всякими стрім. Презентації ще одного сервісу особисто я не хочу.

Разом з iphone 13

Чи може мовлення каліфорнії мати якесь відношення до iphone, apple watch series 7, airpods 3, або, в крайньому випадку, до apple tv або до homepod? що якщо apple впровадить в якихось з цих пристроїв технологію, за допомогою якої їм буде доступно щось потокове з каліфорнії? але мені, чомусь, здається що девіз може ні на що не натякати. Подія буде віртуальною, місце звідки будуть “віщати” ролик з цією подією знаходиться в каліфорнії. Традиція змінилася? з серпня минулого року всесвітнім маркетингом в apple керує грег джосвяк. Традиція з’явилася при філе шиллера, який з того ж дня в серпні, більше не старший віце-президент apple по всесвітньому маркетингу. Грег не бачить сенсу в дурних, але необидних, жартах з нами? чому б і ні?

Що apple представить 14 вересня

Це гріх джозвіак, і це він керує вигадкою всіх маркетингових трюків

Цікаво, як називається озеро, над яким ширяє туманний логотип apple? може, нове покоління iphone назвуть на його честь? iphone evil lake pro max-звучить? навряд чи, великих озер в окрузі монтерей, наскільки я знаю, немає. Або воно в запрошенні просто так, без всякого прихованого сенсу? красиво, в міру загадково. Якщо традиції змінюються, можна чекати чого завгодно. Філ шиллер ніколи не оголошував майбутні події в твіттері. До речі, про твіттер. У вівторок, кажуть що це сталося незадовго до того як грег джосвяк оголосив в твіттері про подію 14 вересня, в твіттері був активований хешфлаг для події ‘california streaming’.

Найцікавіші з’ясували що право на використання спеціальної іконки для хешфлагу #appleevent apple зарезервувала за собою до грудня цього року. А не на кілька днів до і після події, як раніше. З чого можна зробити висновок, що подія 14 вересня буде цієї осені не єдиною. Знову серіал? за найпоширенішою версією, подій цього року буде два. Одне з них відбудеться 14 вересня, за офіційною інформацією. Друге має відбутися в кінці жовтня або на початку листопада. На ньому, начебто, представлять посилений варіант m1, і три комп’ютери з цим чіпом всередині. Як минулого року – два ноутбуки macbook pro з діагоналлю в 14 і 16 дюймів і потужний mac mini. Але в серій в серіалі може бути і більше ніж дві. Про що вони можуть бути? невже про ipad?