Як зробити вихід на горище.

4-18-2018

Як зробити вихід на горище.
Кожен, хто будує власний будинок, знає, як важлива кожна дрібниця. Адже будь-які будівельні недоліки вже в перший рік експлуатації обернуться протягами, неприємним запахом та іншими подібними їм проблемами. І нерідко, на жаль, в поспіху останніх оздоблювальних робіт багато хто забуває про такому елементі, як горищний люк з його конструкцією і утепленням. На пожежобезпеки зупинимося окремо. Так, горищний люк перешкоджає поширенню вогню, захищаючи при цьому від пропускання отруйних газів і диму. Зазначимо, що такий люк виготовляється з декількох шарів ізоляції, причому з різних матеріалів, і самі матеріали при цьому відрізняються ступенем розширення при високих температурах. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі люк лестница на чердак размеры.
Все це дозволить теплоізоляції люка не згоріти відразу і не розірватися на частині. Адже якщо вдома живуть, а холодний горище, тоді пароізоляція люка життєво необхідна і без неї ніяк не обійтися. Інакше всі пари і тепло буде підніматися з дому прямо через отвір на горищі, зсередини, і насичується вологою всі покрівельні утеплювачі. Стандартний горищний люк складається з дерев’яної рами і деревоволокнистої плити.
Між ними знаходиться лист пінополістиролу, від 3 до 6 сантиметрів. А товщина внутрішніх кришок зазвичай від 3,5 до 6,5 сантиметрів. А, щоб внутрішня кришка такого люка примикала до отвору герметично, використовуйте прокладку круглого перерізу і занурте її заздалегідь в фрезерованої канавці коробки. Кришку люка ви можете зробити металеву або з дерева, використовуючи додаткове утеплення, або обходячись без нього. Першим ділом потрібно розмітити майбутнє місце розташування люка.