Як зробити сайт самостійно. Відео відгук від новачка «Як самостійно зробити сайт?

148

Нас постійно атакують листи новачків, про те що сьогодні дуже важко навчитися самостійно зробити сайт з нуля. Багато нарікають на те, що матеріали не зовсім зрозумілі починаючому сайтостроітелю. Багато хто просто не знають з чого почати і як зробити сайт самостійно.

Проблема така дійсно існує. Вона притаманна практично всім новачкам, хто тільки почав свій шлях у світ сайтобудування та самостійного вивчення створення сайтів, та й не тільки новачкам.

Тому сьогодні ми хочемо, щоб Ви подивилися відео-відгук від Едуарда Кочергіна, який відповідає на питання: «Як самостійно зробити сайт?«. Цей чоловік просто поетапно вивчав матеріали «від простого до складного», займаючись сайтобудування всього 4 місяці. Едуард за свої 4 місяці зміг домогтися певних результатів – Едуард зайняв призове місце зі створення сайту для районної школи свого міста!

І це тільки при вивченні БЕЗКОШТОВНИХ матеріалів сайту.

Щоб дізнатися як самостійно зробити сайт, дивіться відео-відгук:

Звичайно, сайти Едуарда не претендую бути вершиною дизайнерської думки і чистої верстки, але, у всякому разі, це певний результат, досягти якого може КОЖЕН.

А чого Вам не вистачило для створення свого сайту або удосконалення поточного проекту?

Висловіть свою думку в коментарях. Давайте поспілкуємося.

З повагою, команда WebForMySelf, ми знаємо як зробити сайт самостійно і навчимо вас цього.