Як зробити оплату в інтернет-магазині через платіжні системи?

238

Від автора: привіт, друзі! За статистикою, близько 10% відвідувачів інтернет-магазину відсіваються ще на етапі оплати покупки, тому що елементарно не можуть зрозуміти, як їм розрахуватися за товар чи послугу, або на сайті представлена форма оплати для них незручна. В нашій сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як зробити оплату в інтернет-магазині. І це, мабуть, найпростіший спосіб збільшити кількість продажів без вкладень.

Как сделать оплату в интернет-магазине через платежные системы?

Так як більшість людей починає створення онлайн-бізнесу без юридичного оформлення, ми розглянемо процес підключення оплати інтернет-магазинена фізична особа. Наше сьогоднішнє завдання — організувати процес передачі грошей від користувачів сайту, які бажають придбати товар, вам на банківську карту. Причому все повинно працювати в автоматичному режимі.

Якщо ви створюєте інтернет-магазин вперше, то рекомендуємо для початку ознайомитися з навчальним курсом, присвячених створенню ефективних комерційних сайтів. При наявності готової до продажу онлайн-майданчики можна відразу переходити до розгляду питання про те, як організувати оплату в інтернет-магазині.

Технічна сторона питання

З технічної точки зору процес створення оплати в інтернет-магазині виглядає наступним чином. Клієнт оформляє покупку, і йому виписується рахунок. Далі він вибирає відповідну платіжну систему і вводить необхідні дані для здійснення платежу.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Как сделать оплату в интернет-магазине через платежные системы?

Якщо користувач вказав вірно, то сервер платіжної системи надсилає запит на вказаний заздалегідь URLинтернет-магазину, а торгова майданчик, у свою чергу, переводить гроші на рахунок клієнта. При невірно вказаних даних або інших технічних збоях система сповістить людини про те, що платіж не пройшов.

Якщо операція пройшла успішно, то людину перекине на спеціальну сторінку, де буде коментар, свідчить про те, що платіж здійснений, і гроші зараховані.

Вибір платіжної системи

Існує маса різних платіжних систем, однак, давайте зупинимося на тому, як налаштувати оплату в інтернет-магазинена базі 5 найбільш популярних з них.

Как сделать оплату в интернет-магазине через платежные системы?

Робокасса

Підключення проходить в кілька простих кроків: проходите реєстрацію на сайті, вводите дані інтернет-магазину, налаштовуєте форму оплати на своєму сайті. Специфіка роботи з Робокассой також передбачає проходження спеціальної модерації. Система вимагає наявності на вашому сайті наступних характерних деталей:

логотипу WebMoney;

посилання на перевірку атестата;

контактних даних з представниками магазину.

Комісія за платіж різниться в залежності від обраної платіжної системи і може досягати 12%.

W1

Підключення відбувається аналогічним чином: реєстрація, зазначення персональних даних, настроювання параметрів під власні потреби. Комісія — 3%.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Qiwi-гаманець

Базова процедура підключення також нескладна. Ви проходите швидку реєстрацію, потім вам призначається певний менеджер, з яким проходить подальше консультування з технічних питань. Специфіка Qiwi-гаманця передбачає,крім введення стандартних даних користувачем,ще й перевірку на валідність номера телефону.

Комісія Ківі становить 1% з усіх перекладів.

Яндекс.Гроші

Це один з найбільш популярних видів платіжних систем, тому вирішили згадати і його, щоб у вас не залишилося питань з цього приводу. Система Яндекс.Гроші не передбачає роботу з фізичними особами. Причому, навіть якщо ви юридична особа, то все одно передбачений мінімальний фінансовий ліміт, нижче якого співпрацю з інтернет-магазином представляється неможливим.

Тому з підключенням Яндекс.Грошей доведеться почекати, поки магазин не набере належних обертів. Якщо наявність цього способу оплати для вас принципово, то віддайте перевагу Робокассе в якості основної платіжної системи вашого інтернет-магазину. Це єдина зовнішня платформа, що підтримує Яндекс.Гроші.

WebMoney

Для організації автоматичного прийому платежів в системі WebMoney буде потрібно трохи більше часу. В першу чергу, необхідно зареєструвати персональний атестат. На це може знадобитися близько тижня, адже компанія WebMoney вимагає відправки нотаріально завіреної заяви з допомогою пошти Росії.

Після цього додаєте інтернет-магазин в каталог сайтів megastock.ru. Це займе ще 1-3 дні. Плюс системи полягає в тому, що ви можете протестувати платіж (за фактом все проходить стандартним чином, тільки гроші не знімаються). Ця перевага дозволяє заздалегідь відловити помилки в коді.

Как сделать оплату в интернет-магазине через платежные системы?

Переказані клієнтом кошти потрапляють на вказаний при реєстрації гаманець WebMoney. Комісія передбачена тільки за здійснення самого платежу (вилучається з клієнта).

У чому цінність підключення онлайн-оплати?

Прийом оплати в інтернет-магазинев автоматичному форматі найбільш корисний для онлайн-майданчиків, на яких продаються инфопродукты кшталт книг або навчальних курсів. Це дає можливість покупцям миттєво оплатити і отримати бажаний продукт. До речі, можете ознайомитися з цікавим навчальним курсом по темі створення та монетизації онлайн-проектів.

Тим не менше, і власники фізичних товарів також істотно виграють від підключення платіжної системи до інтернет-магазину. Остання дозволить заощадити багато часу від пересилок номера рахунку клієнтам і зайвих очікувань, поки люди скинуть потрібну суму. У свою чергу покупцям платіжні системи дозволять заощадити на доставці і позбавлять їх від грошової тяганини.

Варто зазначити, що ми з вами вивчили не всі існуючі платіжні системи, а лише найбільш популярні.

Як бути юридичним особам?

Щоб підключити онлайн-оплату до інтернет-магазину на юридичну особу, потрібно виконувати практично ті ж самі дії. Враховуйте лише той факт, що часу на організацію процесу знадобиться трохи більше. Пов’язано це з необхідністю укладення офіційного договору, що передбачає більш ретельні перевірки вашої діяльності.

Как сделать оплату в интернет-магазине через платежные системы?

Ви отримали розгорнуту відповідь про те, як вибрати платіжну систему для інтернет-магазину і підключити її належним чином. Процедура нескладна, головне — уважно заповнювати дані при реєстрації, інакше потім витратите багато часу на їх коригування у саппорте.

Якщо у вас є бажання дізнатися більше про функціональні можливості вашого інтернет-магазину, то рекомендуємо взяти собі на замітку кілька корисних онлайн-курсів з цієї збірки.

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями, щоб не дати пропасти цінних знань. Бути може їм сподобається напрямок e-commerce,і незабаром вони стануть вашими партнерами. Всього доброго, успішних продажів!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення