Як збільшити відвідуваність інтернет-магазину і стати лідером ринку?

227

Від автора: як збільшити відвідуваність інтернет-магазину і при цьому не зазнати збитків, а навпаки, домогтися істотного зростання продажів? Можна залучити велику кількість унікальних відвідувачів безкоштовно, або ж доведеться в обов’язковому порядку розширювати рекламний бюджет? Ці та інші моменти, пов’язані зі збільшенням трафіку в інтернет-магазині, ми розглянемо далі в статті.

Как увеличить посещаемость интернет-магазина и стать лидером рынка?

Можливо, ви вже є власником невеликого інтернет-магазину, який начебто навіть дає позитивний ефект, і які-ніякі продажу є, однак, хочеться досягти більш істотних масштабів. В такому випадку, необхідно в першу чергу концентруватися на тому, як підняти відвідуваність інтернет-магазину. Потік нових цільових користувачів дозволить істотно збільшити загальний оборот, з якого при грамотній настройці реклами можна досягти також і відмінною прибутку.

Як збільшити відвідуваність сайту?

Умовно процес збільшення відвідуваності сайту можна розділити на два основних етапи:

Збільшення вхідного трафіку.

Тут завдання полягає в тому, щоб залучити максимальну кількість нових користувачів. Для цього існує безліч платних і безкоштовних способів, які ми розглянемо нижче.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Також необхідно приділити належну увагу і ретаргетингу. Ця робота спрямована на повернення тих людей, які вже заходили на ваш сайт, однак, з якихось причин ще не зробили покупку (відклали її на потім, вирішили подумати і т. д.).

Створення приводу повертатися знову і знову.

Так, велике значення в процесі підвищення відвідуваності інтернет-магазину відіграє залучення нових користувачів, проте, не менш важлива і здатність утримати старих клієнтів.

Зробити це можна за допомогою написання цікавого корисного контенту в новинному розділі сайту або ж в окремому блозі, шляхом проведення розіграшів, акцій та знижок, а також постійного оновлення асортименту і підвищення юзабіліті.

Більш детально етап створення приводу повернутися до вас на сайті ми розглянемо в інший раз, а якщо не терпиться, то можете вивчити корисні курси по цьому напрямку. Зараз же давайте поговоримо про те, як підняти місячну відвідуваність інтернет-магазину за допомогою збільшення вхідного потоку унікальних користувачів.

Платні способи залучення нових відвідувачів на сайт

Нижче представлено 10 найбільш популярних і ефективних способів, що дозволяють істотно підвищити відвідуваність сайту:

SEO-просування.

Цей спосіб просування інтернет-магазину вважається одним з найбільш складних і довгих, однак, його плюс полягає в тому, що він дозволяє вивести сайт в топ пошукових систем, щодня залучаючи нових клієнтів безкоштовно.

Тут в першу чергу необхідно грамотно працювати над контентом, підлаштовуючи його під алгоритм пошукових систем, який постійно змінюється. Спосіб ми віднесли до платних, так як без дорогих фахівців тут, якщо ви тільки починаєте, не обійтися.

Контекстна реклама.

Контекст — це вигідна альтернатива SEO, яка діє приблизно за тим же принципом (ваш магазин відображається у верхівці пошукових систем), але в даному випадку ви платите за конкретну позицію. Чим вище — тим, відповідно, дорожче. Найвигідніші види контекстної реклами Google ADwords і Yandex Direct.

Как увеличить посещаемость интернет-магазина и стать лидером рынка?

Таргетинг в соціальних мережах.

У ВК, Facebook і Instagram присутній ефективна модель реклами, іменована націлених (рекламне віконце під лівим меню). Великий плюс цього способу полягає в тому, що ви можете максимально точно відфільтрувати цільову аудиторію, аж до віку, роду діяльності і особистих інтересів.

Платні розміщення в соціальних мережах.

Також ви можете замовити платне розміщення в популярних групах ВК і Фейсбук, або ж у популярних акаунтах Инстраграма.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Друкована продукція.

Під цей пункт підходять банери, листівки, різноманітні вивіски, оголошення в громадському транспорті і т. д.

Просування через мобільні додатки.

Враховуючи той факт, що зараз практично 50% переходів на сайти здійснюється зі смартфонів і планшетів, варто задуматися про залучення клієнтів через розміщення реклами в популярних мобільних додатках.

Реклама в друкованих виданнях.

Книги, журнали газети — це все у вашому розпорядженні.

Email-маркетинг.

Розсилка може відбуватися за вже зібраної базі клієнтів або ж за купівельною.

SMS-розсилки.

Теж саме, використовуєте свою базу або купуєте.

Спонсорство.

Спробуйте проспонсорувати якийсь музичний або спортивний захід. Причому необов’язково навіть платити гроші. Нехай організатори повісять ваш великий банер, а ви натомість вручіть подарунки від свого інтернет-магазину.

Безкоштовні способи залучення нових відвідувачів на сайт

Цікавитеся, як збільшити відвідуваність інтернет-магазину безкоштовно? Відверто кажучи, зробити це набагато складніше, ніж з фінансами, однак, модель багатьох компаній заснована саме на низькобюджетної стратегії просування. Тому подібний підхід цілком можливий як мінімум на старті.

До вашої уваги 5 способів, як підвищити відвідуваність інтернет-магазину з нульовим або мінімальним бюджетом:

Сарафанне радіо.

Спосіб, звичайно, важко контрольований і слабо контрольований. Його можна розуміти, як поліпшення клієнтського сервісу, що неминуче призведе до позитивних розповідями про вас.

Партнерська програма.

Запропонуйте клієнтам додаткову знижку або відсоток від продажу за кожного залученого користувача.

Власні онлайн-курси.

Запишіть свої безкоштовні навчальні курси в відео-, аудіо – або текстовому форматі і почніть поширювати їх в онлайні. Зрозуміло, кілька разів згадайте в них про своє інтернет-магазині і прикладіть посилання.

Как увеличить посещаемость интернет-магазина и стать лидером рынка?

Створення блогу.

Про практику створення, монетизації та просування власного блоґу можете детальніше дізнатися в цьому онлайн-курсі.

Сайти оголошень і тематичні форуми.

Знайдіть максимальну кількість безкоштовних майданчиків в інтернеті (Avito, Bigl і т. д.), де б ви могли розміститися, і викладіть там свою пропозицію.

Якщо ви з якихось причин не встигли створити свій інтернет-магазин або боїтеся чого-то, то дійте сміливіше. В цьому немає нічого складного або надто дорогого. Для початку буде достатньо одного пройденого курсу по створенню інтернет-магазину з нуля, який виконаний у форматі покрокового керівництва. Зробіть нескладний сайтик і потихеньку розвивайтеся.

Сподіваємося, що сьогоднішній матеріал був для вас не тільки цікавим, але і корисним. Якщо в голові вже подібно до лампочки загорілася якась крута ідея, то не відкладайте її реалізацію в довгий ящик. Відразу дійте, поки ваш мозок не встиг придумати 1000 і 1 відмовку, чому щось може не вийти.

Поділіться цією статтею з друзями в соціальних мережах, щоб і вони дізналися, як підвищити трафік інтернет-магазину. До нових зустрічей!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення