Як зареєструвати інтернет-магазин в Яндекс.Маркет. Підключіть за 5 кроків і збільшити продажі в 2 рази

184

Від автора: деякі підприємці говорять про те, що Яндекс.Маркет марний, інші ж, навпаки, використовують його в якості основної рекламної площадки. Так де ж, все-таки, правда? Давайте разом розберемося, як зареєструвати інтернет-магазин в Яндекс.Маркет, і уточнимо, чи може ця площадка позитивно вплинути на зростання продажів.

Как зарегистрировать интернет-магазин в Яндекс.Маркет

Платформа Yandex.Market являє собою своєрідний електронний каталог, на якому власні пропозиції вже розмістили більше 10 000 інтернет-бізнесів. Підключення до цієї майданчику передбачає цілий ряд переваг для вашого сайту:

можливість охопити широку аудиторію за рахунок високої відвідуваності платформи (щомісяця близько 20 000 000 унікальних відвідувачів);

підвищення лояльності з боку покупців, адже торгівля на ЯМ передбачає регулярні перевірки;

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

отримання додаткового рекламного каналу з вартістю від 3 крб. за перехід;

автовыгрузка нових пропозицій за допомогою YML-файлів;

більш точне таргетування за рахунок можливості вибору регіонів для розміщення продукції.

Варто розуміти, що ЯМ навряд чи стане чарівною паличкою, яка гарантовано збільшить продажі в 2, 5 або 10 разів. Це всього лише один з інструментів для зростання прибутку, і досить складно передбачити, який саме підійде вашому бізнесу. Можна вивчити курс про просування проекту допомогою створення і монетизації блогу в інтернеті, запустити контекстну рекламу або випробувати ще величезна кількість варіантів.

Как зарегистрировать интернет-магазин в Яндекс.Маркет

Тим не менш, рекомендуємо все ж спробувати зареєструвати інтернет-магазин на сайті market.yandex.ru і лише після проведення аналітики вже робити якісь висновки.

Інструкція по додаванню магазину в ЯМ

Як зареєструвати інтернет-магазин в Яндексі? Пропонуємо вашій увазі 5 простих кроків.

Крок 1. Настроювання веб-сторінок під вимоги ЯМ.

До розміщеним на своїй платформі продавцям Яндекс пред’являє ряд вимог, дотримання яких в подальшому буде ретельно перевірятися. Отже, в першу чергу, варто відредагувати сайт. Список вимог, що пред’являються до інтернет-магазинах:

повинна бути інформація про юридичну особу, яка здійснює торгову діяльність;

повинні бути веб-сторінці «Оплата» і «Доставка», що містять у своєму складі відповідну детальну інформацію;

повинна бути окрема веб-сторінка під кожне товарне пропозицію;

обов’язкові актуальні контакти можливість оформити замовлення через корзину;

обов’язково відповідність зазначеної інформації за ціною і товарному наявності;

кожен товар повинен бути новим;

кожен товар повинен бути допущений до реалізації російським законодавством.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Как зарегистрировать интернет-магазин в Яндекс.Маркет

Крок 2. Створення YML-файлу.

Доопрацювавши інтернет-магазин під заявлені вимоги, переходимо до файлу YML. Розшифровка —YandexMarketLanguage. Цей файл дозволить швидко вивантажити інформацію з онлайн-магазину в базу ЯМ. Плюс, він допоможе виділити вашу товарну пропозицію серед аналогічних за рахунок підтримки додаткових рекомендованих елементів, наприклад:

− для завдання товарних характеристик. Ви зможете уточнити розміри, вид товару, колірне розмаїтість і т. д.;

− дозволяє вказати стару вартість товару, і на її тлі виділити нове, більш вигідну пропозицію у вигляді знижки;

−дозволяє детально описати інформацію про кур’єрській доставці і змінювати дані виходячи від дня тижня, часу та інших деталей;

−необхідний для структурованого розміщення продуктових пропозицій по категоріям ЯМ. Заповнення поля виходячи з цієї класифікації рекламного майданчика дозволить людям знаходити ваші товари в пошуку платформи по релевантним ключовикам.

Дістати файл YMLможно з кореня CMS-системи вашого сайту.

Крок 3. Підключення магазину до ЯМ.

Переходимо до основного процесу — реєструємося на сайті https://market.yandex.ru/. Далі вказуємо базову інфу про магазин і залишаємо контактні дані. Потім вивантажуємо прайс-лист на товари або залишаємо на нього посилання. Перевірка пройде миттєво, тому при наявності помилок, система відразу ж вам на них вкаже.

Крок 4. Настройка параметрів ЯМ.

Після того, як прайс-лист буде оброблено, заповнюйте основні параметри інтернет-магазину. Вказуйте виключно правдиву інформацію, так як вона буде перевірятися спеціальною службою ЯМ, що займається контролем якості. При наявності яких-небудь нестикувань з дійсністю, заявка не пройде модерацію. Це означає, що в розміщенні на ЯМ продавцю відмовили. Враховуйте, що у інтернет-магазину є тільки шість спроб для проходження повторної модерації.

Как зарегистрировать интернет-магазин в Яндекс.Маркет

Крок 5. Збільшення ефективності майданчики.

Пункт необов’язковий, однак, згадаємо в якості ознайомлення. В ЯМ присутня серйозна конкуренція, тому для отримання переваги перед аналогічними магазинами, деякі підприємці реєструють майданчики, що дублюються за змістом. Представники платформи ведуть сувору боротьбу з подібними прецедентами, але при належних знаннях блокування магазину можна уникнути. Дані, які свідчать про дубльованих майданчиках:

однакові контактні дані або реквізити;

ідентичні товарні пропозиції;

один і той же власник доменів або хостингу;

однакові CMS і дизайни сайтів.

Вартість додавання магазину в Яндекс.Маркет

Сама процедура реєстрації інтернет-магазину обійдеться безкоштовно. Вам необхідно оплачувати лише кліки — переходи користувачів за вказаною пропозицією. Мінімальна ставка становить 3 рубля. Для бізнесів, пов’язаних з продажем книг, компанія Яндекс пішла на поступки в силу специфіки напряму і знизила поріг входу до 1,5 рубля за перехід.

Якщо ви ще на старті відкриття інтернет-магазину, то рекомендуємо пройти онлайн-курс по його правильному створення і ефективної доопрацювання. Додаткове навчання дозволить вам уникнути поширених помилок при розробці сайту і зробити зручну онлайн-майданчик, на якій клієнтам буде просто і приємно робити покупки.

Как зарегистрировать интернет-магазин в Яндекс.Маркет

Сьогодні ми досить детально розібрали, як підключити інтернет-магазин до Яндекс.Маркету, однак, якщо виникли якісь додаткові питання, то можете задавати їх у коментарях. Для отримання більш глибоких знань в області створення комерційних онлайн-майданчиків рекомендуємо пройти навчальні курси, доступні на цьому сайті.

Стаття була для вас корисною? Тоді поділіться нею з друзями у соціальних мережах, щоб донести цінні знання та до інших людей. На цьому все, скоро побачимося!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення