Як вибрати змішувач для кухні

2-7-2021

Немає часу і бажання розбиратися. Хочу вирішити задачу швидко і без переплат це мій випадок. Зламався чайник [змішувач ,та що завгодно] – йду в магазин, де все недорого або близько до будинку. З марок» на слуху ” вибираю ту модель, що подобається — в рамках наявного бюджету. Про нові функції і їх зручність особливо не розмірковую — треба терміново підібрати хоч щось. критерії вибору: 

Порада: якщо у вас з крана йде не дуже чиста вода, а ви вибираєте одноважільний змішувач https://santan.ua/, потрібен додатковий фільтр механічного очищення на вході. Чиста вода продовжить термін служби змішувача.

3. Є час – можу вивчити ринок. Хочу купити найкращий змішувач за мінімальною ценепо спостереженнями михайла серебрякова, другий за значимістю критерій вибору змішувача для кухні — після ціни) – зовнішній вигляд. Функціонал вітчизняного споживача хвилює в останню чергу.при цьому якраз функції багато в чому визначають вартість виробництва змішувача і його ціну в роздробі. Звідси висновок: функції треба порівнювати хоча б для того, щоб не платити за непотрібні.

За спостереженнями михайла серебрякова, другий за значимістю критерій вибору змішувача для кухні — після ціни) – зовнішній вигляд. Функціонал вітчизняного споживача хвилює в останню чергу.

При цьому якраз функції багато в чому визначають вартість виробництва змішувача і його ціну в роздробі. Звідси висновок: функції треба порівнювати хоча б для того, щоб не платити за непотрібні.

Критерії вибору:

      • кут повороту важеля управління змішувачем
      • для низького змішувача його відсутність не так критично, а ось високий змішувач може бризкатися (не він сам, звичайно, а вода, що вдаряється об мийку). Щоб цього не відбувалося, використовують аератори, які створюють так звану ламінарну струмінь. 

 

       • аератор

«аератори теж бувають різні, — розповідає михайло чижов, — моделі , зроблені за технологією quickclean, — з силікону. Навіщо? у москві за німецькими стандартами супержесткая вода, і вапно накопичується в аераторі. Щоб очистити силіконовий аератор змішувача, досить раз на місяць проводити пальцем по силіконовій сітці — вапно буде падати в мийку. Сіточки з інших матеріалів забиваються, їх майже неможливо чистити”.

      • 4. Хочу все найкраще, що можна купити за гроші

Отже, ви готові до покупки зручного змішувача. Чи не намагаєтеся зрозуміти, в чому технологічна різниця між однаковими моделями у різних брендів. А просто дивіться, що представлено у «технологічних» компаній і вибираєте з цього потрібні вам і вашій родині функції.

Для початку розповімо про можливі, але потрібні далеко не всім функції. А потім про те, що формує ціну елітного змішувача для кухні.

        • монтаж на стіну
        • досі «незвичним» вітчизняні покупці вважають висувний виливши. В європі домогосподарки знають, що саме “душовою” струменем необхідно обполіскувати ніжне листя салату або мити ягоду на зразок малини. У росії змішувачі з висувною лійкою беруть найчастіше в перукарні. Але є й інші побутові завдання, які вирішує сучасний змішувач з висувним виливом:

 

         • душова лійка
         • зручно мити собаку в тазу (а не в спільній з сім’єю душовою);
         • зручно наливати відро на підлозі, а не похило над раковиною або у ванні.

На фото: кухня зі змішувачем hansgrohe axor citterio select kitchenmixer pull-out spout ambienceза що ми платимо, купуючи змішувач дорожче 30 тисяч рублей1. За дослідження в інтернеті можна знайти і за 30 000 і за 90 000. І це не переплата за ” бренд» —Накрутка “за фірму” становить не більше 10-15% в наших магазинах. Технічні нюанси-ось коник фірм-виробників. Наприклад, у hansgrohe є окрема лабораторія з вивчення … Водяного струменя. Тут спостерігають за тим, як водяний потік з змішувача лягає на поверхню мийки. Шукають оптимальні рішення: як зробити тихіше, м’якше, акуратніше.2. За дизайн для тих, хто вибирає преміум-марки, дизайн змішувачів робили антоніо чіттеріо, філіп старк та інші. У hansgrohe, наприклад, це марка axor — перший дизайнерський бренд змішувачів. Ціна дизайнерських змішувачів починається від 18 000-20 000 руб.<