Як вставити музику в презентацію на всі слайди

14

Досить часто при створенні презентацій в програмі powerpoint виникає необхідність в накладенні пісень на певні слайди або відразу на все. Функціонал даного софта дозволяє робити це буквально в кілька кліків, по крайней мере, це стосується музики для окремих слайдів. З накладенням одного треку на тривалість всієї презентації зовсім інша ситуація.

Звичайно ж, з неї можна викрутитися, використавши сторонній програвати музики – наприклад, той же aimp або будь-який його аналог. Просто і зі смаком. Ось тільки це неймовірно незручно, тому ми вирішили розповісти вам про те, як вставити музику в презентацію на всі слайди.

Заздалегідь хотілося б сказати, що дана інструкція актуальна для всіх версій програми microsoft office powerpoint починаючи з 97-го року і закінчуючи 2016-им. Однак, розташування потрібних нам кнопок і елементів може відрізнятися від показаного на скріншотах. На них зображена сама остання версія програми-вона ж сама використовувана і популярна.

Вставка музичного файлу в презентацію powerpoint на всі слайди

Пропонуємо перейти від теорії відразу ж до справи. Давайте скоріше розберемося, що конкретно потрібно нам для вставки звуку. Отже, ви повинні виконати наступні дії:

  1. відкриваємо файл з презентацією-бажано з уже готовою;
  2. переходимо у вкладку “вставка»;
  3. потім шукаємо кнопку” звук “(в залежності від версії програми, відрізняється лише її колір – в останній вона монотонна сіра);
  4. у випадаючому меню вибираємо “аудіофайли на комп’ютері” або ” звук з файлу»;
  5. після натискання на даний пункт має відкривати вікно, де вам необхідно пройти по шляху до потрібного музичного файлу і вибрати його. Нічого складного-не думаємо, що ви самостійно не зможете знайти потрібний трек.

готово! файл вставлено. Однак, тут є одна особливість-файл почне відтворюватися, як тільки ви клацнете по значку, що з’явився на вашому слайді. В іншому випадку, нічого не станеться. Вихід з такої ситуації один-налаштувати автоматичне відтворення. Або просто змиритися з даною особливістю.

Налаштування відтворення музичної доріжки в презентації

Як вже було сказано вище, варіант з відтворенням по кліку нам не підходить, він незручний. Давайте подивимося, що потрібно ще зробити, щоб музика програвалася автоматично:

  1. кількома по значку, де зображений гучномовець, який з’явився на вашому слайді після виконання завантаження треку;
  2. тепер вгорі з’явилася нова вкладка «відтворення». Переходимо до неї;
  3. далі потрібно навпроти напису» початок «в випадаючому списку вибрати варіант»автоматично”. Музика буде запускатися в автоматичному режимі. З тим же успіхом вона буде включатися заново на кожному наступному сайті;
  4. поставте галочку напроти пункту» для всіх слайдів”, щоб під час презентації грав один неподільний музичний трек.

Так-так, це дійсно все. Компанія microsoft, як, втім, і завжди, подбала про користувачів, що використовують їх фірмові програми-весь функціонал доступний в кілька кліків.

Також хотілося б вам нагадати, що у вкладці «відтворення» є й інші налаштування: починаючи з монтажу музичних файлів і закінчуючи тривалістю появи/згасання треку. Використовуйте їх, щоб зробити презентацію більш вишуканою.