Як вивести таблицю PHP під дією докори сумління

216

Від автора: тут до мене Протяг завітав! Як завжди, нічого толком не сказав, а попросив тільки допомогти йому вивести таблицю PHP. А яку таблицю, звідки? Нічого (втім, як і завжди) незрозуміло!

Протяг тут причому?

Вибачте, зараз все поясню по-людськи. Протяг – це мій шкільний дружбан, якого так прозвали за звичку прибігти, напустити «пилу», нічого толком не пояснити і втекти. Причому ця шкідлива звичка збереглася у нього і понині. Ось і цього разу він залетів, щось наплів про таблиці і поскакав. Ну, одному допомогти – це святе, тому буде здогадуватися разом, що була у Протягу на умі в цей раз :) .

Припустимо, що йому потрібно було вивести дані з таблиці БД. Тоді код вирішення даної проблеми буде виглядати наступним чином:

$id – $name – $text

“;
}
mysql_close();
?>

Как вывести таблицу PHP под действием угрызения совести

У цьому прикладі ми вивели дані з таблиці MySQL PHP. Але це мав на увазі Протяг? Давайте «метикує» далі!

Ще варіанти

Можливо, мій шкільний товариш просив допомогти вивести йому таблицю HTML? Тоді це взагалі простіше простого! Для цього слід виконати наступний код:

Думки користувачів

id Користувач Думка 6 Пупкін Василь Хочу безкоштовного пива! 7 Пупкін Давай пиваса! 8 Пупкін Чіпсів і пива! 9 Вася Пупкин Вимагаю відправити мене на безлюдний острів з вагоном пива і чіпсів! 10 Остап Бендер Може вам дати ще й ключі від квартири, де гроші лежать?

“;
?>

Как вывести таблицу PHP под действием угрызения совести

Як вивести таблицю в PHP, ми розібралися. Ось тільки чого хотів Протяг? Напевно, пора закінчувати цю гру в «отгадалки». Я краще дочекаюся його, і запитаю, чого треба було. А то так можна ненароком і до інших програмних наук дотягнутися!

Наостанок!

Совість, панове, річ настирлива. Ось начебто сказав собі, що все! Нехай друг сам пояснить, чого йому треба. А совість мене гризе, говорить, що я ще не всі варіанти випробував.

Загалом, я вирішив об’єднати обидва попередніх прикладу в один. І на їх основі створити більш досконалу реалізацію того, як можна вивести таблицю MySQL PHP:

Table 1

id User Mnenie

“;
$result_select=mysql_query(“SELECT * FROM `db1`.`message_user`”);
while($row = mysql_fetch_array($result_select)){
$id=$row[‘id’];
$name=$row[‘users’];
$text=$row[‘user_message’];
echo “

$id $name $text

“;
}
mysql_close();
echo “

“;
?>

Ось що вийшло в результаті:

Как вывести таблицу PHP под действием угрызения совести

А ось і Протяг об’явився! Зараз я його замучаю питаннями! Нехай «пробекает», що йому потрібно було від мене. Очманіти! Виявляється, йому просто треба «тупо вивести таблицю в PHP». Загалом, нехай сам розбирається зі своїми «хотениями». А від совісті мені терміново потрібно позбавлятися :) .