Як виграти в ставки на спорт

1-4-2021

Для чого робити ставки, як вибрати вид спорту для ставок і чи можливо заробити на ставках? Це чи не перші питання, що виникають у людей, що відкривають перед собою широкі двері світу. Хочемо порекомендувати пограти в  favorit ставки на спорт , тут великі шанси на перемогу.

Для чого робити онлайн ставки

Ставки на спорт – це своєрідний парк розваг, куди людина приходить, щоб отримати задоволення і відпочити. В такому випадку на перший план виходить процес, а не фінальний результат. Адже виграш-це перш за все приємний бонус за пережиті емоції.

Кожен, хто коли-небудь робив ставки на спорт, стикався з відчуттям азарту. Це стан, коли людина пропускає подію крізь себе і емоційно переживає за результат. Іноді гравець навіть може дійти до стану афекту. Причому необов’язково ставити на свою улюблену команду. Роблячи ставку на когось, мимоволі починаєш вболівати за свою інвестицію. Так народжується азарт, який надає ставкам ще більший смак.

У період карантину з усіх відомих причин більшість спортивних заходів стали недоступними для широкої аудиторії. Фанати втратили можливість співати і кричати на улюблених стадіонах.

Тому, крім додаткового заробітку, ставки можуть принести чимале моральне задоволення від перемоги. Хто ж не любить перемагати?

Як вибрати спорт для ставок

Футбол, бокс, теніс, хокей, біатлон, гонки або баскетбол? який вид спорту підходить для ставок краще? командний або індивідуальний? чіткої відповіді на це питання не знає ніхто. У кожному виді спорту є свої фаворити і андердоги. У кожному виді спорту відбуваються сенсації і апсети. Головне правило спорту-вічно перемагати неможливо.

Однак для того, щоб робити ставки на окремий вид спорту, потрібно розуміти його зсередини. Дуже часто одна команда іменитіше інший. Однак втрата фізичної форми, травми та інші фактори можуть вплинути на гру.

Де ставити

Ставки на спорт-це ринок. Тому кожна букмекерська компанія рада новому клієнту. Однак гравцеві не варто поспішати в своєму виборі. Слід проаналізувати ринок і вибрати компанію, яка найкраще відповідає за основними критеріями.

Букмекерські контори розрізняються за такими параметрами, як:

  • величина коефіцієнтів;
  • лінія видів спорту, турнірів і подій;
  • вибір ставок;
  • доступні методи платежу і виведення грошей;
  • легальність і доступність;
  • насиченість лайва;
  • зручність сайту, бонуси, служба підтримки.

Наприклад, вигідно робити ставки на marathonbet, адже це букмекерська контора зі світовим ім’ям. Тут низька маржа, хороші коефіцієнти, вигідні бонуси і зручний сайт.

Види ставок

Всього існує три види ставок:

  • ординар
  • експрес
  • система.

Всі інші-це комбінації. Найпростішим видом ставки є ординар, який не вимагає надзвичайних розумових зусиль від нових користувачів.

Експрес

Це також досить проста ставка, яка передбачає поєднання одинарних ставок. Тобто якщо гравець вирішив ставити відразу на кілька подій, непов’язаних між собою, то можна об’єднати їх в “експрес” і замість декількох окремих ставок зробити одну.

Який плюс експресу? коли ставка складаються в так званий експрес, їх коефіцієнти перемножуються між собою. У підсумку виграш у разі вдалого збігу обставин буде набагато більше, ніж якби гравець робив кожну ставку окремо.

Мінусом експресу є те, що вгадати, як зіграють всі команди, досить складно. Одним словом, єдина невдача може зіпсувати всі інші прогнози, навіть якщо вони виявилися вдалими.

В одній з букмекерських контор невідомий зробив ставку на те, хто потрапить на подіум гран-прі італії. І він спрогнозував переможний для себе результат.

У світі є відразу кілька відомих гравців, які зуміли стати мільйонерами завдяки ставкам. Серед них джо пета, який заробив чимало на бейсболі.

Тоні блум активно обігравав одну з букмекерських контор, роблячи ставки на футбол. У підсумку букмекерська компанія вирішила йому запропонувати роботу.

Як правильно ставити

Якщо гравець вже визначився, для чого йому потрібно робити ставку, де він прагне її зробити, на який спорт, то залишається тільки навчитися це правильно робити. Досвід приходить з часом, тому в першу чергу новачкові потрібно запастися терпінням.

Важливо не ставити всю суму на одну подію. Потрібно вибрати певний грошовий ліміт для ставки, вище якого не робити ставку. Разом з тим, не варто ставити кілька підсумків на одну подію.

Важливо виробити стратегію, яка приносить дохід або принаймні дозволяє виходити в нуль. Якщо стратегія не працює-її потрібно міняти.

Підготуйтеся морально до того, що будете програвати. Від невдач не застрахований навіть найдосвідченіший гравець. Але слід запам’ятати: неможливо робити ставки і ніколи не програвати!