Як вибрати хостинг для інтернет-магазину. Ціна або надійність?

214

Від автора: при створенні інтернет-магазину багато новачків направляють основний вектор зусиль на вибір дизайну і функціоналу майбутнього сайту. На тлі цього аж надто незначну роль відводять підбору надійного хостингу. А дарма, адже від нього багато в чому залежить швидкість завантаження сторінок, захист від перебоїв і загальну стабільність сайту. Цікаво, як вибрати хостинг для інтернет-магазину? Тоді читайте далі.

Как выбрать хостинг для интернет-магазина

Якщо б ми намагалися пояснити, що таке хостинг, сорокарічного столяру-фахівця, пенсіонеру або мами-домогосподарки, то швидше за все, була б аналогія з орендою нерухомості. По суті, це те ж саме, адже хостинг являє собою так зване місце, де базуються основні файли вашого сайту. А це та сама нерухомість під відкриття торгової точки, тільки процес відбувається у віртуальному світі.

До речі, якщо ви знаходитесь на першій ступені створення онлайн-проекту, то перед тим, як порадити хостинг для інтернет-магазину, рекомендуємо для початку пройти серію навчальних курсів по темі розробки продають сайтів. Це ціле джерело знань, який точно не стане для вас зайвою.

8 рекомендацій щодо вибору хостингу

Який хостинг краще вибрати для інтернет-магазину? На що звертати увагу при порівнянні пропозицій? Перегляньте наведені нижче 8 рекомендацій, і всі питання щодо вибору відпадуть у вас самі собою.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Как выбрать хостинг для интернет-магазина

Віддавайте перевагу закордонним хостингу.

Якщо ви не знаєте англійської, то переходьте до наступного пункту. Однак при наявності повноцінних навичок усного спілкування і листування на популярних іноземних мовах, краще віддати перевагу закордонним компаніям. Вони стабільніше вітчизняних і, як правило, роблять надпривабливі пропозиції за ті ж або менші суми.

Вибирайте в залежності від цілей.

Якщо ви збираєтеся робити щось подібне сайту-візитки, то можна взяти один із самих недорогих хостингів, так як велике навантаження на сервер не планується. Який хостинг потрібен для інтернет-магазину? Тут дивіться від передбачуваного попиту на ваші товари або послуги.

Якщо у ваших планах проведення масової рекламної компанії і залучення 100 000 унікальних відвідувачів щодня, то, зрозуміло, краще віддати перевагу дорогим фразової дисковим простором. Проте в цілому кореневі файли стандартних невеликих інтернет-магазинів займають не більше 100-200 МБ, тому на старті 2000 МБ дискового простору вистачить з головою.

Не переплачуйте, якщо немає необхідності.

Існує три види хостингу:

віртуальний — найдешевший, для 1000-2000 відвідувачів в день;

VPS/VDS (віртуальний виділений сервер) — середній варіант, розрахований на 5000-20 000 унікальних відвідувачів;

виділений сервер — найдорожчий варіант, що передбачає виділення окремого технічного ресурсу конкретно під ваш сайт. Вкладення розумно лише при бажанні створити великий інтернет-магазин.

Ідеальний варіант — почати з самого економного хостинг-плану. Потім по мірі набору знань в області просування інтернет-магазинів можна застосовувати різні рекламні ходи на практиці і, якщо буде помітний серйозний приплив відвідувачів, тоді вже розширити дисковий простір. До речі, навчитися розвитку і монетизації онлайн-проектів ви можете тут.

Якщо плануєте запуск декількох сайтів, то не купуйте 2 різних хостингу.

При необхідності запуску 2-х і більше інтернет-магазинів набагато вигідніше придбати покращений тариф, що передбачає можливість запуску декількох сайтів. Однак, якщо ви розумієте, що, може бути, доведеться надалі продати один з проектів, а вони не пов’язані між собою, то в цьому випадку краще сайти не поєднувати.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Как выбрать хостинг для интернет-магазина

Уточніть, чи надає хостинг спеціальні конструктори для створення інтернет-магазинів.

Якщо у вас відсутні знання у створенні з нуля комерційних сайтів, хостинг не надає можливості вибрати конструктори для запуску інтернет-магазину, тоді краще віддайте перевагу співпраці з іншою компанією. В іншому випадку гарантовано виникне маса технічних складнощів і проблем. Підтягнути свої навички в створенні сайтів можна, пройшовши навчальні онлайн-курси.

Перевірте, чи підключено у провайдера послуга створення пошти.

Більшість компаній-провайдерів надають своїм клієнтам можливість створення електронної пошти на базі придбаного хостингу і домену. Вибирайте тарифний план, який передбачає необмежену кількість поштових скриньок. Вони стануть у нагоді при проведенні розсилок і для спілкування з клієнтами.

Віддавайте перевагу хостингу на серверах Linux.

Найчастіше хостинги на базі Linuxболее стабільні та безпечні в роботі.

Вибирайте хостинг-провайдера з чуйною техпідтримкою.

Надання хостингу — це складна технічна послуга, де чималу роль грає правильна і своєчасна допомога фахівців. Для тесту спробуйте написати в службу підтримки і подивитися, через скільки вам дадуть відповідь, і наскільки інформація виявиться зрозумілою.

Можна зробити сайт на безкоштовному хостингу?

Технічно зробити сайт на безкоштовному сервері. Однак, є сенс ввыборе хостингу для інтернет-магазину подібного типу? Ні, ні і ще раз ні. Ефективніше буде, якщо ви пройдете один або кілька навчальних курсів щодо створення продають інтернет-магазинів з нуля і спробуєте самостійно зібрати повноцінний сайт, відштовхуючись від загальноприйнятих стандартів.

Как выбрать хостинг для интернет-магазина

Веб-розробки на безкоштовних хостингах передбачають цілий ряд недоліків:

неотключаемая реклама — вона не тільки відволікає людей від вашої пропозиції, але і свідчить про те, що магазин ненадійний і неприбутковий, раз працює на безкоштовному сервері;

сайту буде доступно використання лише доменів третього рівня, що також явно не додасть інтернет-магазину солідності;

безкоштовні хостинг-провайдери ніколи не зуміють забезпечити 100% надійності, при будь-яких збоях вони не несуть відповідальності за припинення роботи сайту;

немає жодних гарантій збереження вашої особистої та клієнтської інформації;

велика кількість обмежень;

знижена швидкість роботи.

Якщо сьогоднішня стаття про те, який хостинг вибрати для інтернет-магазину, виявилася для вас корисною, тоді поділіться посиланням на неї з друзями в соціальних мережах. Напевно, їм теж буде цікава ця тема. До речі, хочете дізнатися, як розробляти ефективні інтернет-магазини з конверсією до 30%? Ознайомтеся з набором курсів, викладеним на цьому сайті. Інформація буде корисна як для початківців, так і для досвідчених інтернет-користувачів.

Спасибі за увагу, наступна стаття буде не менш цікава. До швидкої зустрічі!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення