Як вибрати чохол-акумулятор для iPhone?

4-3-2018

чехол на айфон 5 киев

Всі сучасні люди звикли завжди бути на зв’язку і відчувають дискомфорт, якщо з якоїсь причини втратили свого телефону. Випускають все нові і нові моделі телефонів, вони стають все тонше і все потужніше. На жаль, це негативно позначається на ємності акумулятора. Маленький за розміром акумулятор розряджається при інтенсивному використанні смартфона протягом кількох годин. Вирішити проблему допоможе чохол для iphone 5 з функцією батареї.
Такий чохол — це фактично зовнішній акумулятор збільшеної потужності. Вбудований акумулятор заряджається від зовнішнього, продовжуючи термін роботи смартфона в півтора-два рази. На корпусі є перемикач для активації зарядки додатковою батареєю. Щоб зрозуміти, скільки заряду залишилося в чохлі, його оснащують світлодіодним індикатором.

Звичайно, такий чохол чудово захищає телефон від пошкоджень, практично не впливаючи на його розмір. Зазвичай їх виготовляють з нековзних матеріалів, що запобігають випадання смартфона з рук. Щоб вибрати хороший чохол-акумулятор, необхідно знати, які моделі існують і чим вони відрізняються один від одного. В першу чергу модель повинна відповідати розміру тієї чи іншої моделі смартфона. Зрозуміло, чохол для iPhone 5 не підійде за розміром більш старої моделі, наприклад, iPhone 4 або iPhone 3.

Важливо звернути увагу на ємність батареї. Від цього параметра залежить те, як довго при її використанні буде працювати смартфон. Дуже місткий акумулятор, звичайно, збільшить розмір пристрою, що для багатьох людей зовсім неприйнятно.

Найбільше витрачають заряд смартфони останнього покоління. До них краще підбирати чохли ємністю 3000 мАч, адже з їх допомогою можна подвоїти термін роботи. Якщо чохол потрібен, скажімо, про запас, для того щоб використовувати його протягом декількох годин, якщо смартфон непередбачено сяде, то можна звернути увагу на менш ємні і доступні за вартістю моделі.

За допомогою чохла-акумулятора можна збільшити робочий ресурс свого iPhone і завжди залишатися на зв’язку, не обмежуючи при цьому час використання цього мобільного пристрою.