Як синхронізувати айфон з комп’ютером

12

Основною особливістю і, як вважають багато, мінусом «яблучної» операційної системи є необхідність у взаємодії з програмою itunes. Якщо ви стикаєтеся з нею вперше, вам напевно буде непросто розібратися в деяких особливостях. Лише через певний час користування ви звикнете і все стане зрозумілим на інтуїтивному рівні. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як синхронізувати айфон з комп’ютером, щоб ви не витрачали дарма свій дорогоцінний час, і підготували для цього докладну інструкцію.

За допомогою айтюнс

itunes – багатофункціональна програма, яка використовується для запису різноманітного контенту на пристрої apple (починаючи з документів і закінчуючи фільмами). Вона ж є офіційною утилітою для створення резервних копій на персональному комп’ютері. Тобто, всі налаштування і дані, що знаходяться в пам’яті пристрою, будуть продубльовані і на пк, щоб користувач міг відновити втрачене при необхідності. Отже, приступимо:

  1. перш за все, нам потрібно підключити девайс до комп’ютера за допомогою usb-кабелю;
  2. після того, як він визначитися комп’ютером і самою програмою, у вас з’явиться показаний на скріншоті значок телефону;
  3. клацніть на нього, щоб отримати основну інформацію по пристрою;
  4. з лівого боку, в розділі «налаштування», відображається вміст для синхронізації (програми, музика, подкасти та інше);
  5. у все тому ж розділі “налаштування” ви повинні вибрати вміст. Клацніть по пункту “музика” і побачите наступну картину:
  6. тепер вам просто потрібно вибрати потрібну надбудову. Якщо ви хочете, щоб були синхронізовані всі аудіофайли, включаючи голосові записи, зробіть все в точності, як показано на скріншоті вище;
  7. не забудьтеся після розставлення «галочок» натиснути на кнопку «застосувати» для запуску процесу.

Як бачите, нічого складного тут немає. Для решти контенту, будь то програми або фільми, інструкція аналогічна – вам потрібно буде повторювати 5-7 пункти.

Особливості, які потрібно знати

У разі, якщо у вас включена синхронізація з «яблучним» хмарою – icloud, вищеописана процедура зовсім необов’язково. Ви завжди зможете відновити копію з хмари, притому, що місце на самому пк вона займати не буде.

Важлива інформація: якщо зі свого комп’ютера ви випадково або навмисно видалили контент, раніше синхронізований, то з пристрою він також зникне при підключенні до пк. Обов’язково враховуйте це.

Останнє, про що хотілося б поговорити – зміна розташування файлів первинної синхронізації на пк. Ефект буде точно такий же, як описано вище: під час синхронізації програма не зможе знайти цей файл на комп’ютері і видалить його зі смартфона, тому переміщати контент не слід.якщо ви вирішили відключити синхронізацію, потрібно виконати 1-5 пункти і зняти раніше встановлену галочку.