Як створити свій сайт.

8-21-2018


Так, дійсно, як створити сайт, який буде фундаментом ваших починань в інтернет-бізнесі? Питання, дуже важливе, але вирішуване. Зробити це реально, але потрібно лише ваше бажання в цих речах копатися і, незважаючи на будь-які труднощі на шляху рухатися далі.

Складності можуть виникнути у кожного в тому чи іншому питанні, але для цього й існують професіонали создание сайта на joomla які зможуть допомогти в скрутну хвилину, а це дуже важливо для досягнення початкової мети – створити сайт.

Ви думаєте, хто я такий, щоб навчити вас створювати сайти. Я звичайна людина, такий же, як і ви, але з достатнім досвідом створення таких сайтів, як цей. Я не є супер професіоналом в даній області, порівняно з іншими веб-дизайнерами, але мені цього досвіду, якого я засвоїв і отримав за роки своїх тренувань по створенню сайтів, цілком вистачає.

Як ви можете помітити, ви знаходитесь на моєму улюбленому сайті, який зроблений власними руками без шаблонів і СМС движків. Мені подобається у всьому колупатися самому і якщо мені все вдається, я безмежно щасливий. Якщо вам подобатися мій сайт і хочете досягти такого результату, то ви потрапили за адресою, і я зроблю все від себе залежне, щоб навчити вас усього, що знаю я сам.

Хоч сайт з вигляду здається і простий, але на ньому вже більше 120 сторінок, які вже мені приносять нормальну для такого сайту прибуток.

Початкової інформації я думаю, вам буде досить. Якщо вас зацікавила дана тема, і ви готові головою і руками зануритися в цю тему створення сайту, то на цьому сайті вас чекає багато цінної і корисної інформації, яку я збирав всі ці роки і з якою я домігся позитивного для себе результату.

На даному сайті Ви зможете знайти все, що необхідно починаючому сайтостроітелю. Тут буде показано покроково, на прикладах, створення реального сайту з нуля, до появи його в інтернеті. Я дам Вам якісну і корисну інформацію по створенню сайту, яку я сам перевірив на власному досвіді. Після вивчення даного сайту, Ви з моєю допомогою дізнаєтеся, як створити сайт самому легко і швидко. І не думайте, що це складно. Я теж так думав на початку, але виявилося все набагато простіше. Від Вас буде потрібно лише терпіння і величезне бажання займатися сайтобудування і надалі його просуванням по сходинках в пошуковій видачі до олімпу (топ 10).

Постарайтеся вдумуватися в кожне слово, так як упущена невелика дрібниця, може затягнути Ваш процес. А я, зі свого боку, постараюся дати Вам всю необхідну інформацію по створенню Вашого першого сайту.

Мої рекомендації на тему: як створити сайт самому.

не слід шукати для початку (якщо Ви не професіонал) багато контенту і тим більше на різні тематики наприклад: створення сайту і флеш анімація-це зовсім різні речі. Ви просто візьміть, наприклад просту книжку, а ще краще придбайте відеоуроки і покроково з самого початку випробуйте свої прочитані або побачені знання і якщо у Вас не вийде конкретний урок, або ви в чомусь не розібралися то не сумуйте і не кладіть ваш знайдений “багаж” знань на курну полку, де вони будуть лежати дуже довго, а просто візьміть і пропустіть цей урок і продовжуйте далі, можливо далі Вам стане зрозумілий попередній урок. Людина не може знати все і відразу.

якщо Ви хочете непогано розбиратися в тематиці створення сайту (в чому я не на секунду не сумніваюся що у Вас все вийде), Вам для цього необхідно напружитися, так як по початку Вам буде важкувато ввібрати всю ту інформацію, яка Вам запропонована, яка вимагає багато фізичних сил і нервів. Але ви не зупиняйтеся на досягнутому і нехай Вас не лякає складність цього процесу, яка б вона не була на початковому етапі. Якщо Ви це все витримаєте, то повірте в подальшому Вам буде набагато легше при освоєнні теми як створити сайт навіть при підвищених навантаженнях на Ваш мозок. А все тому, що Вам буде легше засвоювати інформацію так як Ви будете отримувати задоволення від проробленої роботи й отриманих результатів. Нічого страшного в цьому немає, всі люди через це проходили в тому числі і я і як правило домагалися поставлених завдань. Лише у тих нічого не вийде хто нічого не буде робити. Моя порада не бійтеся починати.

не зупиняйтеся на досягнутих результатах, а продовжуйте далі навантажувати свій мозок корисною інформацією і не важливо, скільки часу на це у Вас піде, важливо лише те, що це не межа Ваших можливостей і може бути через пару років я сподіваюся Ви станете професіоналом у галузі створення сайту ,і Вас обов’язково помітять, Ваші знання будуть затребувані.

потрібно по можливості знайти людей які Вам допоможуть, адже самому “вести” це справа вкрай складно. Цих людей можна знайти в Інтернеті. Я теж домагався свого результату не сам, а з допомогою професіоналів в даній області. Благо професіоналів в області сайтобудування зараз в інтернеті предостатньо.

А далі ось що, припустимо, Ви створили свій перший сайт і хочете, щоб на нього приходили люди-це закономірність, так як не до чого було б створювати взагалі сайти, і це була б марна трата часу, а час як кажуть – гроші. Тому без розкрутки сайту (SEO) в пошукових системах, таких як Yandex, Google, Rambler, Aport та інші через які люди вводять свої пошукові запити, Вам не обійтися. SEO-це розкрутка сайту в пошукових системах. Але про це трохи пізніше. Так як з початку Вам потрібно створити сайт, а потім лише його розкручувати