Як створити інтернет-магазин на Wix: 12 простих кроків

371

Від автора: створення інтернет-магазину — це хороший бізнес, але «поставити його на ноги» — досить складне завдання. Вам знадобиться хороший конструктор, який вирішить всі ваші проблеми, пов’язані з створенням ефективної торговельної площадки, і дозволить заощадити багато часу і сил. Сьогодні ми розповімо вам про те, як створити інтернет-магазин на Wix — одному з найбільш авторитетних конструкторів сайтів, який славиться зручними інструментами і широкими можливостями. Однак, ми не будемо орієнтуватися на одну лише хвалебну статистику, а постараємося дати комплексний висновок з приводу створення інтернет-магазину на Wix.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Перед тим як ми розберемо, як створити і налаштувати інтернет-магазин на Wix, давайте спочатку обговоримо, чому з усіх конструкторів сайтів вам варто вибрати саме цей.

Переваги даного конструктора сайтів

Поза сумнівів, Wix — це красивий і зручний сайтбилдер з широким функціоналом. Він володіє цілим вагоном незаперечних переваг:

простота використання;

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

великий вибір шаблонів — різноманітних, якісних і структурованих за категоріями;

потужний візуальний редактор, завдяки якому інтернет-магазин можна змінити до невпізнання;

привабливі галереї товарів;

зручна SEO-настройка;

можливість створення мобільної версії сайту (і плюс до цього, можливість роздільного редагування десктопної і мобільного версії);

безліч віджетів, налаштувань і безкоштовних додатків, за допомогою яких можна істотно розширити функціонал сайту;

щомісячні оновлення, які вносять нові можливості по створенню та налагодженню сайтів на Wix;

велика кількість навчальних матеріалів на власному блозі Wix.

Можна також відзначити можливість організації красивих превьюшек, загальна висока якість зовнішнього вигляду сайту, зручність кошика і вражаючий дизайн шаблонів. Всій цій видовищністю Вікс просто заворожує. У ніші він найкраще справляється з наданням широких можливостей візуального редагування товарів і сайту в цілому. У підсумку ви отримаєте видовищний, затишний магазинчик з асортиментом в 100-500 товарів.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Отже, створюючи інтернет-магазин на Wix, ви:

приємно проведете час, працюючи з красивим і зручним функціоналом конструктора;

отримаєте свій «смачно» оформлений магазин з красивою вітриною і почнете без зайвого шуму і пилу, красиво і невимушено торгувати.

Взагалі, створюється відчуття, що творці цих чудових шаблонів на Вікс надихалися інтернет-майданчиками Apple — простежується подібність у виразною графіку, великі зображення, ефекти при зміні кадрів. Мінімалізм, простота і ефективність в одному флаконі.

Коли інтернет-магазин на WIX — самий підходящий варіант:

ви плануєте невеликий інтернет-магазин;

не маєте великим бюджетом;

є поціновувачем красивих і невимушених дизайнів;

не любите сильно «заморочуватися», та й взагалі хочете подивитися, як будуть йти продажу.

Загалом, це той випадок, коли потрібно швидко та легко створити хороший сайт, але платити за нього купу грошей не хочеться.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Природно, дана стаття не мала своєю метою розрекламувати Вікс, тому увіллємо ложку дьогтю в наше «слащаве» опис даного конструктора. Адже у всіх є свої недоліки, правда?

Мінуси створення сайту на конструкторі Вікс:

функціонал можна збільшувати тільки шляхом додавання віджетів, що поступово перевантажує адмінпанель;

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

зайва свобода дій у візуальному редакторі може привести до плачевних результатів;

обмежена пропускна здатність сайту (і її можна збільшити тільки шляхом покупки більш дорогого тарифу);

у AppMarket, крім корисних програм, можна нарватися на відвертий мотлох;

досить висока тарифна вартість;

відсутність експорту/імпорту товарів (їх доводиться заливати вручну), неможливість редагування коду;

конструктор не підходить для створення великих інтернет-магазинів.

Звичайно, з багатьма недоліками Wix цілком можна змиритися, тим більше, що достоїнств то все одно більше. До структури адмінки можна звикнути, як і до продуманого вибору тлумачних додатків. Що стосується вартості — можна запастися терпінням і дочекатися знижки. Загалом, вправність і досвід вилікують усі вади.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Вибір шаблону — перший етап на шляху до власного інтернет-магазину

Як я вже згадував, сильною стороною Wix є великий вибір шаблонів, які добре відсортовані і постійно оновлюються, та й взагалі досить добротно зроблені. Одного лише погляду на будь-який шаблон вистачає, щоб зрозуміти — погано вийти тут не може. Кожен шаблон ви можете попередньо переглянути в режимі попереднього перегляду, а там досхочу досліджувати і поклікати.

Не може не порадувати той факт, що тут можна знайти шаблони для самих різних заходів і напрямків діяльності. Наприклад, ви можете створити собі сайт на Wix занять йогою, організаціям весіль, доставку піци і т. д. При цьому, шаблони дуже красиві, їх хочеться розглядати і розглядати. Якби конструктори сайтів оцінювалися виключно за якістю шаблонів, Вікс був би безсумнівним лідером.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Інструкція по створенню інтернет-магазину

Заходимо на сайт конструктора Wix.

Натискаємо на кнопку «Створити сайт» або «Вхід».

Реєструємося або авторізуємось з допомогою соцмереж.

Натискаємо на кнопку «Створити сайт».

Вибираємо підходящий шаблон з категорії «Інтернет-магазин» (пам’ятаєте, що в процесі роботи змінити шаблон на інший неможливо). Зробіть попередній перегляд шаблонів і зупиніть свій вибір на тому, в який ви б хотіли внести мінімальну кількість змін. Також є варіант створення свого індивідуального дизайну на основі пустого шаблону.

Для редагування шаблону тисніть «Редактор». Подивіться навчальне відео по створенню і редагуванню інтернет-магазину на Wix, а потім приступайте до налаштування свого інтернет-магазину. Не забувайте час від часу натискати кнопку «Зберегти» у правому верхньому куті екрану. Коли сайт буде готовий до «виходу у світ», натисніть «Опублікувати». Щоб попередньо переглянути, що у вас вийшло, виберіть опцію «попередній Перегляд».

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Для редагування веб-сторінки, виберіть «Сторінках» потрібну і натисніть на значок шестерінки навпроти її назви. Тепер ви можете відредагувати її розташування, дизайн, елементи SEO.

Пропишіть ключові фрази в налаштуваннях SEO. Наприклад, Заголовок» може виглядати так: «Сумка шкіряна жіноча в Москві», а «Опис» — «Сумка шкіряна жіноча в Москві з доставкою додому. Купити шкіряну сумку жіночу високої якості і недорого в інтернет-магазині …».

При першому збереженні або публікації на екрані з’явиться вікно з пропозицією дати назву вашого інтернет-магазину. Спочатку ви можете написати що-небудь типу «shop», а потім вже прикріпити своє доменне ім’я.

Під час публікації сайту не забудьте включити бігунки з роздільною здатністю пошуковим системам індексувати ваш «дітище», а також з оптимізованою версією mobile.

Після створення і редагування всіх веб-сторінок, приступайте до наповнення інтернет-магазину товарами. Це можна зробити в розділі «WixStores» (внизу зліва). Додайте тут фото та опис товарів, способи оплати і доставки, вкажіть валюту і т. д.

Що сайт запрацював, підв’яжіть до нього доменне ім’я. Для цього оплатіть тариф eCommerce на місяць або на рік. Оплату можна здійснити з банківської карти. Зверніть увагу: прізвище та ім’я потрібно написати латинськими літерами, як на картці, а в графі «Розрахунковий адресу» вказати ваше фактичне місце проживання. Доменне ім’я можна підв’язати в розділі налаштувань, «Адреса сайту», «Управління доменів». Якщо ваш інтернет-магазин буде функціонувати на території РФ, раджу вибирати ім’я в доменній зоні .ru. Сайт стане доступним за вказаною вами імені через кілька годин, так що запасіться терпінням.

Как создать интернет-магазин на Wix: 12 простых шагов

Отже, я постарався дати вам максимум інформації про те, як створити і налаштувати інтернет-магазин на Wix, а також дав вам свою аргументовану думку з приводу цього сайтбилдера. Для новачка в сфері Інтернет-торгівлі це, безсумнівно, відмінний варіант.

В подальшому, ви, можливо, захочете перейти від етапу створення сайту за допомогою конструктора до етапу створення повноцінного сайту за допомогою популярних движків — Joomla, WordPress, Bitrix і т. д., а може навіть станете фахівцем з самописным сайтів на PHP і JavaScript.

У будь-якому випадку, удачі вам у всіх починаннях! Підписуйтесь на наш блог, і цей шлях перестане бути для вас таким тернистим. До нових зустрічей!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення