Як створити інтернет-магазин на Битриксе і вже завтра заробити на ньому перші гроші

224

Від автора: якщо хочете створити потужний і стабільний інтернет-магазин, стійкий до високих системних навантажень, тоді рекомендуємо розробляти сайт на надійній перевіреної платформі. Наприклад, можете ознайомитися з нашою інструкцією, як створити інтернет-магазин на Битриксе. Це один з найбільш надійних движків, на базі якого вже успішно працює більше 20 000 комерційних сайтів. На розробку сайту буде достатньо 1 дня.

Как создать интернет-магазин на Битриксе

1С-Бітрікс — це одна з найбільш стабільних платформ для інтернет-магазину, що існує з 2001 року. Виходячи з численних відгуків компетентних людей, можна заявити, що процес створення сайтів на цьому движку характеризується як досить складний і дорогий.

Базову версію ви дійсно зможете запустити за 1 день, проте, «допілівать» кінцевий продукт доведеться не один тиждень. Це пов’язано з широким набором технічного функціоналу системи, який необхідно індивідуально налаштувати в залежності від ваших завдань.

Якщо ви тільки починаєте свій шлях в електронній комерції, то краще подивіться навчальний курс про створення інтернет-магазинів на простих движках. Буде набагато ефективніше і логічніше спочатку набити руку, а потім вже переходити до розробки складних онлайн-проектів. Ну, а тим, кому труднощі не страшні, рекомендуємо продовжити читання, щоб дізнатися максимум корисної інформації про створення інтернет-магазину на платформі Бітрікс.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Як створити інтернет-магазин на платформі 1С-Бітрікс?

Покрокова інструкція по створенню інтернет-магазину на Бітрікс за 1 день виглядає наступним чином:

Как создать интернет-магазин на Битриксе

Крок 1. Реєстрація хостингу і домену.

Реєструєте хостинг — це сервер, на якому в подальшому буде базуватися CMS-система, і доменне ім’я — назва вашого сайту, який відображається в інтернеті. Выбирайтекомпанию, що надає подібні послуги, виходячи з власних цінових і функціональних переваг.

Єдине що — домен постарайтеся вибрати простіше. Він повинен відображати назву вашої компанії або роду діяльності, і при цьому звучатьлаконично. Це необхідно, щоб клієнтам було простіше зрозуміти веб-адресу сайту, навіть якщо ви назвете його по телефону.

Ну і плюс, тому шанси того, що люди порекомендують вас друзям, значно зростуть. Просте доменне ім’я дозволить уникнути поширених ситуацій на кшталт: «Є один сайтик… еее… як-то там щось там… загалом, додому прийду — скину електронкою». Зрозуміло, по приїзду додому про обіцяне забувають обидва учасники діалогу.

Крок 2. Придбання CMS.

Далі вам потрібно придбати продукт «Управління сайтом від Бітрікс». Платформа випускається в декількох редакціях. Для повноцінного запуску інтернет-магазину вам необхідно придбати версії «Малий бізнес» або «Бізнес» за ціною 36 000 73 000 рублів відповідно.

Як бачите, вартість цього продукту досить висока, і далеко не кожна людина, тільки запускає свою справу в інтернеті, може собі це дозволити. Тим не менш, той факт, що близько 50% лідерів своїх галузей в електронній комерції використовують в якості основи свого сайту Бітрікс, вже багато про що говорить.

Якщо ви хочете заощадити і спробувати створити сайт самостійно з нуля на безкоштовній платформі, тогдарекомендуем ознайомитися з цим курсом. Гарантуємо, що після вивчення даного продукту ви дізнаєтеся безліч нових технічних фішок, які відразу ж можна буде застосувати на практиці.

Крок 3. Модифікації

Якщо хочете створити інтернет-магазин, який був би максимально ефективний саме у вашій вузької спеціалізації, тоді є сенс скористатися персональними рішеннями компанії Бітрікс для конкретних сфер електронної комерції. Пропозиція полягає в можливості придбати готовий до використання інтернет-магазин, який потрібно буде лише доповнити своїми контактами, логотипом і особливими пропозиціями вашої компанії.

Готові інтернет-магазини пропонуються Битриксом до купівлі в спеціальному маркетплейсе і обійдуться вам приблизно 15-25 000 рублів. Варто відзначити, що дизайн веб-сторінок підібрані під величезна кількість ніш, тому цікаві варіанти знайдуть для себе і продавці електроніки, і власники зоомагазинів і т. д. і т. п.

Встановлюється все це справа досить просто: отримуєте готове рішення під свою нішу, завантажуєте оновлення в базу CMS-системи і вводите запитувані ліцензійні дані. Після цього замініть пропонований демо-контент на свій.

Как создать интернет-магазин на Битриксе

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Крок 4. Налаштування майданчики

Наступний крок — це точкова налаштування інтернет-магазину Бітрікс. Якщо ви скористалися готовим пропозицією, то на це буде потрібно не більше пари годин. Однак при покупці стандартного пакета, що передбачає створення інтернет-магазину, доведеться неабияк повозитися, дотачивая сайт під свої і клієнтські потреби.

Крок 5.Додавання товарів

Після того як інтернет-магазин вже повністю готовий до повноцінного запуску, додайте на сайт товари і напишіть до них продає опис. Набагато простіше це буде зробити, якщо у вас вже є спеціальний шаблонний excel-файл, який залишиться лише завантажити в корінь CMS.

Можливості інтернет-магазину на 1С-Бітрікс

Що отримує користувач, віддавши перевагу платформі на базі Битрикса:

адаптивний дизайн онлайн-магазину;

систему обліку замовлень;

систему складського обліку;

модулі акцій, знижок і подарунків;

можливість інтеграції з платформою 1С иCRM-системою;

набір SEO-шаблонів;

персональні профілі покупців;

автобэкап в хмарний сервіс;

можливість мобільного адміністрування;

систему з підвищеними стандартами безпеки;

зручну платформу для фізичних продажу товарів або інформаційних продуктів.

Іншими словами, ви отримуєте повноцінний потужний інтернет-магазин, здатний вийти на лідерські позиції в пошукових баталіях при належному адмініструванні. Ну, а при великому потоці відвідувачів можете бути точно упевнені в тому, що сервер сайту впевнено впорається з будь-якими навантаженнями за рахунок стабільної та надійної системи. Тому продукт повністю виправдовує свою вартість.

Как создать интернет-магазин на Битриксе

Дочитали до кінця? Чудово, тепер ви знаєте, як зробити інтернет-магазин на Бітрікс. Знання виявилися корисними? Тоді поділіться ними з друзями. Напевно серед вашого кола спілкування знайдеться 2-3 чинних чи майбутніх підприємця, яким буде корисно дізнатися, як створити інтернет-магазин на Бітрікс, і вже завтра заробити на ньому перші гроші. Спасибі за увагу, до нових зустрічей!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення