Як стати особистим помічником інфобізнесмена?

218

Від автора: привіт, друзі! Сьогодні ми поговоримо ще про одну цікаву інтернет-професії та про те, як стати особистим помічником інфобізнесмена. Будь початківець бізнесмен на перших порах всю роботу робить сам, але рано чи пізно приходить до думки, що йому потрібен помічник. І тут в справу вступають спеціально навчені люди, які допомагають керівникові управляти своїм часом і бізнесом. До речі, з часом багато особисті помічники, набравшись досвіду, відкривають свої власні, досить успішні інтернет-проекти.

Хто такий інфобізнесмен?

Останнім часом все більше експертів (консультантів, психологів, копірайтерів, фітнес-інструкторів, маркетологів, візажистів, педагогів, стилістів, блогерів і т. д.) проводять онлайн-консультації та заняття, тобто, створюють інформаційний продукт.

Російський інфобізнес розвивається стрімкими темпами. Особливо багато останнім часом з’явилося нових коучів і спікерів, кожен з яких намагається донести до широкої аудиторії цінність і важливість свого продукту. Инфобизнесменами, звичайно ж, не народжуються — ними стають, причому, поступово.

Спочатку бізнесмен самостійно виконує всі дії, а потім його бізнес починає розширюватися, і йому неодмінно потрібні особисті асистенти, на плечі яких можна перекласти частину своїх обов’язків та повноважень. Так що це дуже затребувана інтернет-професія на сьогоднішній день!

Перспективи роботи

Ставши особистим помічником інфобізнесмена, ви зможете ретельно вивчити весь бізнес зсередини і підготувати себе для власного проекту, яким ви зможете успішно управляти, завдяки отриманим знанням і досвіду. Ви вже будете знати, як планувати свою роботу, делегувати обов’язки і контролювати підлеглих. Вам залишиться тільки реалізовувати свій творчий потенціал і складати стратегію розвитку бізнесу.

Працюючи особистим асистентом інфобізнесмена, ви зможете реалізувати багато свої таланти, адже доведеться виконувати безліч розмаїтих функцій: організаційних, фінансових, журналістських, маркетингових, менеджерських і т. д. У вас з’явиться можливість налагодити цікаві контакти, розвинути і проявити свої лідерські, організаторські, комунікативні навички, придивитися до різних сфер діяльності всередині бізнесу, визначитися зі своїми інтересами і сильними сторонами.

Все це забезпечить надалі успішний старт вашої кар’єри в якості бізнесмена. Незалежно від того, чи збираєтеся ви в майбутньому починати свій бізнес або хочете розвивати чужий, ваша цілеспрямованість і відповідальність обов’язково будуть винагороджені.

Психологічний портрет особистого помічника

Для початку варто відзначити, що найчастіше особистими асистентами інфобізнесменов працюють саме дівчата. А все тому, що представниці прекрасної статі володіють природними якостями, які необхідні для даної професії. Що це за якості:

інтуїція, яка може послужити хорошу службу у багатьох ситуаціях;

дбайливість, орієнтація на людські відносини;

проникливість, що дозволяє прорахувати розвиток ситуації на кілька кроків вперед;

здатність передбачити безліч дрібниць і швидко перемикатися між завданнями.

Всі ці якості можуть послужити хорошу службу асистента керівника. Чи можна стати особистим помічником інфобізнесмена чоловікові? Звичайно, ніхто вас, шановні чоловіки, не обмежує у виборі професії. Я лише змалював психологічний портрет типового працівника.

Вимоги до помічника можуть залежати від безлічі факторів. Обов’язки цього працівника варіюються від негайних рішень до банальних офісних справ. У будь-якому випадку, ця людина має стати «правою рукою» інфобізнесмена, гарантом виконання певних завдань у визначений час, найважливішою ланкою на шляху до успіху конкретного проекту. Крім грошової винагороди, метою його роботи має бути підвищення добробуту і конкурентоспроможності бізнесу в цілому.

Обов’язки помічника інфобізнесмена

Загалом, коло обов’язків може виглядати наступним чином:

пошук необхідної інформації, зображень, виконавців, замовників;

спілкування з клієнтами;

швидке рішення проблем і завдань;

робота з різними сайтами, сервісами і програмами;

обробка даних (систематизація, аналіз, складання звітів);

робота з поштою та соціальними мережами;

допомога у створенні та просуванні сайтів;

рішення дрібних рутинних завдань.

Обов’язки, природно, будуть залежати від напрямку діяльності вашого керівника. Ставши особистим помічником інфобізнесмена, вам, можливо, доведеться створювати або просувати лэндинги, шукати клієнтів і партнерів, працювати з соціальними мережами, оформляти тексти і т. д. Під час співбесіди не соромтесь відразу уточнити весь спектр завдань, обсяг і графік роботи. Краще відразу все це запитати, ніж через тиждень зрозуміти, що не справляєтеся.

Як знайти роботу?

Алгоритм дій приблизно такий:

Пошукайте вакансії на біржах фріланса, соціальних мережах, форумах.

Створіть своє портфоліо з прикладами ваших робіт. Це можуть бути тексти, сайти, звіти, таблиці, зразки дизайну і т. д. Додайте в портфоліо все, що може бути корисно замовнику.

Знайдіть проекти, якими ви підходите за вимогами. Уважно прочитайте список обов’язків у проекті або вакансії і подумайте, чи впораєтеся ви з цією роботою? Буде вистачати вам часу? Сильно постраждає особисте життя?

Напишіть замовнику виважену відповідь на вакансію. Вам потрібно буде якось виділитися з натовпу виконавців, які претендують на цю посаду, але при цьому не перестаратися. Опишіть свої заслуги, досвід роботи, прагнення. Не відправляйте одну і ту ж заготовку для кожного проекту. Замовники це відчувають. Пишіть те, що стосується саме цієї роботи.

Звичайно, переважна більшість замовників хочуть отримати співробітника з досвідом роботи, з певними навичками, щоб його не довелося навчати з нуля. Хоча є й такі, які готові навчати початківців особистих помічників розуму, головне, щоб людина була хороша.

Якщо вам сподобалася якась вакансія, але у вас не вистачає для неї навичок, то подумайте, де і як швидко ви зможете їх взяти. Можливо, щоб стати особистим помічником інфобізнесмена, вам доведеться пройти певні відеокурси або самостійно шукати інформацію в інтернеті по кожному незрозумілому пункту.

Отже, в даній статті ми розглянули, як можна стати особистим помічником інфобізнесмена. Якщо ви щось хочете додати або запитати, залишайте зворотний зв’язок до статті. Підписуйтесь на наш блог і пориньте в цікавий і прибутковий світ веб-розробки і фріланса. До нових зустрічей на сторінках цього блогу!