Як сподобається дівчині при листуванні

26

Будь-яка дівчина любить спілкування. А якщо це спілкування надходить від потенційного нареченого, то в цьому випадку воно їй сподобається подвійно. Незважаючи на те, що існують найпростіші правила як листуватися з дівчиною, щоб їй сподобатися, деякі чоловіки намагаються не займатися натисканням пальцями на клавіші, а починати відразу розмовляти в живу. Однак, розмова, який як би і повинен починати чоловік, зводитися до якоїсь нісенітниці через сорому. Для того, щоб цього уникнути, фахівці психологи рекомендують починати спілкування з сподобалася дівчиною з банальної листування. Тут можна сміливо розкріпачитися, та й далі після вдалих розмов при зустрічі куди приємніше вести розмову.

які правила існують, щоб дівчина не втекла після повідомлень

В першу чергу варто розуміти, що навіть якщо дівчина і володіє відмінним почуттям гумору, жарти варто використовувати акуратно, особливо необхідно виключити такі терміни, які стосуються інтимних аспектів. Першорядно використовувати такі гумористичні вирази точно не варто. Тому, варто вивчити певні нюанси на тему як листуватися з дівчиною, до початку тієї самої листування:

  • варто мінімізувати порожні повідомлення. “як справи?”, “що нового?». Такого роду смс краще використовувати на початку і в кінці розмови. При цьому повідомлення: “не зайнята?”необхідно писати тільки для того, щоб зрозуміти чи не завадить листування, а не для того, щоб зав’язати розмову.
  • розповідати про себе необхідно максимально правдоподібно. Не варто придумувати про себе вигаданих професій або можливостей. Дівчина, яка потім зрозуміє, що все брехня, відразу відмовиться від подальшого спілкування. У листуванні мета сподобається і зараз, і потім. І на аватарке краще виставити фото своє, а не кота.
  • не варто влаштовувати допит. “де була?”, “з ким гуляла?”, “куди ходила?». На початковому етапі дівчина може зайти в глухий кут з відповідями. Вона ж не може відповісти, що була у гінеколога, наприклад. А багатьом брехати не властиво. Тому варто створювати легке і приємне спілкування.

Важливо розуміти, що краще спілкуватися на нейтральні теми при першій листуванні, не переходячи на особистості.