Як правильно вибрати клінінгову компанію?

4-30-2018

Що таке «клінінг» сьогодні знають всі. Англійське слово «cleaning» вже давно прижилося на російській землі, їм називають професійні комплексні послуги по забезпеченню чистоти житлових і офісних приміщень. Робота прибиральниці в середньостатистичному офісі завжди представлялася досить простий і не передбачає особливої кваліфікації. Але як показують статистичні дослідження, прибиральниця займається наведенням чистоти поверхневої, вона не володіє достатнім набором специфічних знань і вмінь, щоб зробити повноцінну генеральне прибирання офісних метрів. Те ж саме можна сказати і про домогосподарку. Сучасні підлогові покриття чистити поодинці трудомістко і складно. До клінінговим компаніям все частіше звертаються різні верстви населення. Фронт робіт сучасних клінінгових служб широкий і різноманітний. Рекомендую найкращу клінінгову компанію http://bleck.kiev.ua

Перш ніж зробити вибір серед великої пропозиції на ринку клінінгових послуг, необхідно точно уявляти свої бажання. Скласти список потрібних робіт і оцінити свої фінансові можливості. Господиня будинку може замовити одну конкретну послугу, а може здійснити свою давню мрію і отримати комплексне прибирання всього будинку. Господиня офісу повинна пам’ятати, що вигідніше отримати відразу весь комплекс робіт від миття вікон до чищення сантехніки.

Чистота — це не тільки незаплямованість доріжок і килимів, це чисте і свіже повітря, це приємний запах, охайність інтер’єру, яскравий вигляд з вікна. Чистота — це гарний настрій. Щоб гарний настрій збереглося і після відвідування вашого дому або офісу співробітниками клінінгу будьте допитливі при їх виборі.
Не варто звертатися в клінінгову фірму якщо:

менеджер компанії не вникає в подробиці і відразу погоджується на будь-яку роботу;
рівень цін завищений або занижений для даного ринку;
багато поганих відгуків чи присутність в «чорних списках»;
працюють без договору або акта приймання робіт як для юридичних, так і фізичних осіб;
не визначено перелік послуг і немає офіційного прайса;
на сайті немає контактних даних фірми, реквізитів, адреси.
Пам’ятайте, надійна клінінгова компанія має достатній штат співробітників, щоб професійно виконати будь-яке завдання з прибирання приміщень. Має весь набір сучасної техніки, обладнання та необхідних пристосувань. Використовує спеціальні миючі та чистячі засоби для всіх видів сучасних покриттів. Завжди надасть сертифікати на хімічні препарати та допуски до робіт. На скільки ви зробите правильний вибір клінінгової компанії, на стільки ви будете задоволені.