Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

8-23-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Щасливі власники пластикових вікон, напевно, стикаються з питанням: як правильно доглядати за ними. Кілька простих правил дозволять зберегти вікна ПВХ в хорошому стані і продовжити термін служби. Пластикові вікна відрізняються високою герметичністю, завдяки чому, повітря і волога не виводяться з приміщення, і на вікнах можлива поява конденсату. В частого провітрювання потребують спальні кімнати та кухні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі window washing manhattan.
Волога осідає на найбільш холодних ділянках — склопакетах, тому важливо не перекривати потік теплого повітря від батарей і підтримувати температуру в приміщенні не нижче 15 градусів — це також зменшить ймовірність запотівання. Крім нього слід використовувати тільки спеціальні засоби, без абразивних матеріалів, щоб не пошкодити поверхню вікна. Гумові ущільнювачі, які гарантують герметичність вікон з ПВХ — профілів, підлягають чищенню раз на півроку. М’якою тканиною віддаляються відкладення, і ущільнювачі просочуються силіконовим маслом.
Така обробка значно продовжить термін корисного використання, і вікна будуть надійно захищати від вітру і вологи. За станом водовідводів, через які скупчилася волога виводиться назовні також необхідно стежити, при забрудненні очищати від скупчився сміття. Фурнітура для пластикових вікон вимагає не меншого догляду. Всі рухомі частини потрібно змащувати якісним маслом, що не містить кислот і смол, і не ушкоджують антикорозійне покриття.