Як познакомитися с дівчиною

12-1-2020

Чи знали ви, що мова тіла — це 55% повідомлення? 38% — це тембр голосу, а те, що ви говорите, — лише 7%. Не дивно, що у вас не виходить з жінками, якщо ви не освоїли цю сферу. Це може змінитися. Завдяки цьому вам більше не будуть потрібні вишукані сошники, і ви зможете прибрати тексти для пікапів . У цій статті я розповім вам про три напрямки, над якими ви можете попрацювати, щоб зробити мову свого тіла привабливою для жінок . Цікавить? Читайте далі. Якщо Ви мрієте познайомитися з дівчиною , то рекомендуємо чат рулетка собеседник який може Вам доставити приємне спілкування.

Ви коли-небудь бачили першу частину «Хрещеного батька»? Марлон Брандо зіграв роль дона Віто Корлеоне. Ви звернули увагу на його мову тіла, як він рухається, як жестикулює, на тон його голосу? Це людина, яка знає, чого хоче. Він не озирається навколо людини, яка підкаже йому, що робити і як поводитися. Він встановлює власні стандарти.

Сильна мова тіла — це потужний афродизіак
Якщо ви хочете почати зустрічатися з привабливими жінками, вам також доведеться почати це робити. Чому? Бо жінки люблять сильних чоловіків. Справа не в фізичній силі. Для того, щоб залучати дівчат, не обов’язково бути Пудзіаном чи Хардкор-кокою. Йдеться про психічну та психологічну силу . Дуже часто про цю силу сигналізує спосіб вашого руху. Це перше, що помітить жінка. Навіть якщо у вас ще не було можливості поговорити з нею, вона вже має якусь думку про вас. У будь-якому випадку, ти повинен бачити дівчину так само. Або тобі це подобається, або тобі ні. Жінки функціонують однаково.

Тому надзвичайно важливо взяти під контроль цю сферу свого життя. Хочете мати можливість підійти до будь-якої жінки, яка вам подобається, і розпочати розмову? Повірте, вам буде набагато легше це зробити, будучи впевненим у собі та повідомляючи це на невербальному рівні. Якщо у вашому календарі не так багато дат, це може дуже швидко змінитися.

3 напрямки для миттєвих результатів
Основи спокушання

Нижче я представляю вам три області, які становлять «швидке виправлення» — швидке виправлення.

1) Очі. Якщо ви вступаєте в зоровий контакт з дівчиною, ви не можете першим його розірвати. Це сигналізує про підпорядкування та незахищеність. Я знаю, що спочатку це дуже складно і вимагає практики, але з часом це стає звичкою. Я пам’ятаю ситуацію в кафе, коли я спокійно дивився на жінку. Ми встановили зоровий контакт, а потім кілька разів зловили його. Більше я нічого не робив. Вийшовши з кафе, вона підійшла до мене і заговорила. Це не поодинокий інцидент.

2) Ставлення . Ви сутуліться або ходите вертикально? Що повідомляє ваше ставлення? Ви хочете швидкого вдосконалення? Припиніть хмуритися, трохи висуньте груди вперед, трохи відсуньте плечі назад. Ви повинні бути вертикальними, але комфортними. Спочатку вам це може здатися дивним, але з часом це увійде у звичку.

3) Руки. Зрозумів, що ви не знаєте, що робити своїми руками? Ласкаво просимо до клубу з незліченною кількістю членів. Правило таке: робіть все, що вам зручно . Ви можете засунути руки в задні кишені штанів (з тильною стороною кисті). Завдяки цьому ви будете висувати груди вперед і не будете турбуватися про положення рук.

Попрацюйте над цими трьома напрямками, і ви швидко побачите відчутні результати. Мова вашого тіла впливатиме на ваше мислення. Якщо ви почнете поводитися впевнено, ви отримаєте впевненість на ментальному рівні. Підійти до привабливої ​​жінки і розпочати з нею розмову вже не буде проблемою.