Як потрапити до гідро гіпостазису в genshin impact: як перемогти боса [гайд]

12

Гайд по знаходження арени гідро гіпостазіса і бою з босом в genshin impact. Правила складання ефективного загону, щоб перемогти даного противника.

гідро гіпостазис хе в геншин імпакт-це бос інадзуми, який став доступний гравцям в оновленні 2.1. Як і всі гіпостазіси, він володіє своїми унікальними особливостями і навичками. Всі скіли і ефекти так чи інакше пов’язані з гідро-стихією.

У цій статті ми розглянемо його місце розташування, навички та склад групи для швидкої перемоги.

Де знайти гідро гіпостазіс

Гідро гіпостазіс знаходиться в печері на півночі острова ватацумі. Точка розташування даного кубика на карті буде видно відразу після активації статуї електро архонта на заході від сангономії.

Існує два входи в печеру з босом. Один розташовується на вершині гори з боку моря. Спускаючись цим маршрутом можна підібрати електрокул.

Другий шлях гравець знайде, якщо буде заходити з південного боку гори (з боку острова).

Сам бос розташований на вже звичній нам круглої арені, межі якої він не покидає.

Склад загону проти гідро гіпостазису

У битві з гідро-кубом ключовим елементом є – кріо. Для оптимального проходження даного боса в групі обов’язково повинен бути представник даної стихії.

Для нанесення шкоди по ядру і слайм, відхилили кубик, підійдуть персонажі володіють високим dps за стандартом.

Приклади групи

Як перемогти гідро гіпостазіс в genshin impact

Всі атаки гідро-куба завдають шкоди як поблизу, так і на дистанції. Головною особливістю гіпостазіса можна назвати самовідновлення під час бою. Бій з ним умовно можна розділити на дві фази:

 • основна фаза – коли ми безпосередньо боремося з кубом, ухиляємося від його атак і завдаємо шкоди ядру;
 • етап відновлення-майже при повному руйнуванні ядра гіпостазис намагається відновитися.

Особливості атак і як їм протистояти

 • хе покривається водною сферою, а потім викидає на краю арени двох слаймів: синього і блакитного.

Синій слайм буде переслідувати персонажа і наблизившись, після невеликої затримки, вибухне. Але його не варто сильно побоюватися. Від його вибуху досить легко ухилитися, та й сам шкоди не є критичним.

Блакитний слайм стоїть на місці і шкоди не завдає. Але його варто побоюватися куди більше, адже він періодично лікує гіпостазіс. Його варто вбивати в першу чергу

 • хе перетворюється на подобу водяного вихору, після чого над героєм з’являються дощові хмари і атакують потужною зливою.

Атака не є небезпечною якщо постійно не стояти в зоні ураження.

 • хе перетворюється на трьох дельфінів і швидко переміщається наскоком, атакуючи мандрівника.

Площа атаки не дуже велика і після початку руху напрямок не змінює-досить просто ухилиться ривком убік.

 • хе закликає куби-хвилі, які обертаючись сходяться до нього, вибухаючи в кінці.

Ця атака завдає великої шкоди, особливо при вибуху. Але під час неї атакувати ядро куба неможливо, тому вийти за межі зони ураження, проскочивши між котяться кубами. Спочатку зазор між ними дуже великий.

 • хе покривається водною сферою, окреслюючи коло під собою.

Після цього він вибухає, розкидаючи кубічні частини оболонки по краях кола і відкриваючи ядро для атаки на тривалий час. Протягом всієї дії навички, на гравця будуть падати дельфіни. Їх шкоди не дуже великий, але перманентний, тому рекомендується ухилятися від вхідних атак.

Атакуючи ядро варто пам’ятати, що в кінці навички кубічні частини повернуться до ядра і вибухнуть, завдаючи великої шкоди.

Час від часу на арені можуть з’являтися водні сфери, захоплюючі героя, але вони нерухомі і досить просто обходяться.

Схема бою

Гідро гіпостазіс свою мету особливо не переслідує і атакує з будь-якої дистанції. Самі його атаки, навіть якщо завдають багато шкоди, не дуже небезпечні, тому що від них легко ухилятися. Основною складністю, мабуть, варто вважати короткі інтервали для нанесення ударів по ядру. Через це можливі ситуації, коли активація додаткових навичок, на зразок ульти беннета або сян лін буде невиправданою.

Спробуйте вловити принцип атак кубика, щоб даремно не перемикатися з основного дд в короткострокові інтервали уразливості ядра, витрачаючи заряди корисних скілів.

Кращий момент для нанесення максимальної шкоди ядру – коли частини оболонки гіпостазіса розлітаються в сторони. За час зворотного відновлення куба можна прокастувати в нього буквально все, що є у загону, можливо, не по одному разу. У цей момент непогано мати когось із героїв зі щитом, щоб при поверненні елементальних частин не довелося ухилятися.

У фазі відновлення бос випускає чотирьох слаймів по різних краях арени. Слайми повільно повзуть до куба і кожен дістався до нього відновлює здоров’я гіпостазіса. Їх неодмінно потрібно вбити. Найпростіше це зробити кріо-атаками, кожна з яких зніме половину броні слайма. Бити ціль без броні не доведеться, тому що вона лопається після двох отриманих ударів.

Ідеальний персонаж гань юй, тому що вона може атакувати здалеку, а її заряджена атака завдає кріо-шкоди двічі, що відразу вбиває слайма. Альтернативний варіант-діона, яка також б’є на дальній дистанції кріо-стрілами. Після отримання елой знаходить актуальність її е-шка з простими стихійними пострілами.

Нагороди

 • досвід персонажа х200;
 • досвід пригод х200;
 • досвід дружби х45;
 • мора х6000;
 • артефакти (рандомно шматки з сетів шукач пригод, берсерк, вигнанець, шаман води, кінець гладіатора, мандрівний ансамбль);
 • роса зречення – 1-3 штуки – буде потрібна для піднесення кокомі після виходу персонажа);
 • лазурит варунада (якість дорогоцінного каменю залежить від рівня світу).

Слідкуйте за іншими гайдами по геншин імпакт, щоб отримувати ще більше корисної інформації про стратегію бою і нюансах дослідження світу. Пишіть в коментарях, якщо хочете дізнатися, які з ваших персонажів підійдуть для бою з гідро гіпостазіс і іншими босами.