Як підвищити продуктивність за допомогою 5 інструментів для автоматизації WordPress

225

Від автора: керувати сайтом на WordPress може бути досить складно, особливо якщо на ньому багато відвідувачів. Для обслуговування сайту потрібно займатися безліччю завдань: від створення якісного контенту на регулярній основі до читання коментарів, від управління соціальними мережами до реалізації маркетингових стратегій і т. д. потрібно Управляти всім.

WP – геніальна платформа, однак навіть у ній потрібно витратити багато часу, щоб виділити свій сайт серед інших. Завжди потрібно перевіряти, щоб внесені зміни працювали вам на користь. Аналіз всіх завдань WP – досить складне завдання, однак засоби автоматизації роботи з CMS допоможуть досягти бажаного.

На щастя, WP пропонує безліч інструментів і плагінів, що дозволяють автоматизувати завдання за кілька хвилин. Віддавши всю складну роботу WP, ви зможете зосередитися на інших основоположних аспектах, які допоможуть підвищити продуктивність і ефективність.

Нижче представлений список кращих інструментів і плагінів для WP, автоматизують деякі з ключових завдань на сайті.

Gravitate Automated Tester

Как повысить производительность при помощи 5 инструментов для автоматизации WordPress

Gravitate Automated Tester спрощує тестування PHP, JS-коду. Ідеальний інструмент для розробників, але також, завдяки простоті і user-friendly інтерфейсу, стане в нагоді і іншим.

Плагін просто перевіряє PHP і JS код на помилки та попередження. На ділі плагін дозволяє пошуковикам автоматично індексувати продуктив сайту, забороняти індексацію сайту в розробці і режимі стенду.

Social Media Auto Publish

Как повысить производительность при помощи 5 инструментов для автоматизации WordPress

Дивовижний плагін для автоматизації роботи з соціальними мережами для WP, вміє автоматично публікувати пости в популярні соціальні мережі, такі як Facebook, LinkedIn і Twitter. Плагін полегшує процес прикріплення зображень в постах.

Головна особливість плагіна Social Media Auto Publish – фільтрація репостов за категоріями і користувальницьким типами посад за лічені секунди. Вам знадобиться створити додаток з усіма профілями у соціальних мережах, щоб з’єднати свій акаунт з плагіном, але процес легкий. Боятися нічого.

WordPress to Twitter

Как повысить производительность при помощи 5 инструментов для автоматизации WordPress

Плагін автоматично робить твіти при публікації постів в WP або при додаванні посилання. Також він вміє скорочувати ДО и.

Twitter перетворився в одну з кращих платформ для поширення постів з блогів. Підключіть плагін WordPress to Twitter, щоб автоматизувати маркетинг в соціальних мережах. Перед публікацією твітів по постам з блогу в них можна додати хештегі.

Крім того, плагін автоматично викладає пости в Twitter, як тільки вони з’являються на сайті. Також є преміум версія, в якій можна налаштувати розклад твітів, робити твіти і додавати зображення кілька разів.

CoSchedule

Как повысить производительность при помощи 5 инструментов для автоматизации WordPress

CoSchedule – плагін для WP у вигляді календаря, за допомогою якого можна планувати автоматичну публікацію постів в режимі календаря. Ідеальний інструмент для контент маркетингу і соціального планування. Плагін економить ваш час, організовуючи вас і команду для роботи в інших маркетингових компаніях в соціальних мережах.

Від вас вимагається лише інтегрувати плагін WP, і він буде працювати, планувати і автоматизувати всі ваші завдання за контент маркетингу та маркетингу в соціальних мережах за секунди.

UpdraftPlus

Как повысить производительность при помощи 5 инструментов для автоматизации WordPress

Хочете автоматизувати процес резервного копіювання і відновлення даних на сайті? UpdraftPlus – ідеальний варіант. Бекап можна робити на Cloud, Google Drive, Rackspace Cloud, Dropbox і UpdraftPlus Vault. Відновити дані можна за лічені секунди.

Бекап працює автоматично повторюється розкладом, що дозволяє вам зосередитися на інших важливих речах. Плагін автоматично поновлює або запускає заново завантаження архівів безпосередньо з панелі WP.

Висновок

Автоматизація задач в WP може допомогти сфокусуватися на інших важливих аспектах вашого сайту, що підвищить продуктивність роботи і дозволить створити більше потенційних клієнтів.

З допомогою цих п’яти плагінів ви можете автоматизувати завдання вашого сайту на WP і стати успішним адміністратором.