Як підключити usb флешку до планшета

10

Якщо на вашому планшеті не вистачає пам’яті для закачування якісного відео або великих додатків, то можна скористатися «обхідним» варіантом, тобто підключити флешку (usb накопичувач) до свого пристрою. Саме цьому і буде присвячена сьогоднішня стаття. Всього є парочка способів по підключенню флешки, про них ви дізнаєтеся нижче.

Даний метод найбільш простий, але його можна використовувати, якщо на пристрої присутній роз’єм usb. Потрібно всього лише вставити флешку в порт і за допомогою файлового менеджера подивитися її вміст. Подібні роз’єми є далеко не на всіх пристроях, тому спосіб буде актуальний лише для деяких гаджетів.

Підключення за допомогою перехідника

Якщо на пристрої відсутній роз’єм usb, то можна спробувати підключити flash-накопичувач за допомогою іншого порту-micro-usb. Для цього нам знадобиться спеціальний перехідник. Флешка підключається до великого роз’єму, а більш компактний вставляється у відповідний порт на планшеті. Якщо все зроблено правильно, то на пристрої з’явиться відповідний індикатор, який свідчить про те, що флешка була підключена. Далі, як і в способі № 1 можна переглядати файли, розташовані на накопичувачі за допомогою будь-якого менеджера (вбудованого або стороннього).

Таким способом можна підключити не одну лише флешку, а й безліч інших пристроїв. Наприклад, можна буде керувати своїм планшетом за допомогою миші, якщо підключити її за допомогою перехідника. Або, наприклад, можна забути про вбудовану клавіатуру і скористатися комп’ютерною її версією. Це дозволить більш комфортно управляти пристроєм, виконуючи ті чи інші дії.таким чином, за допомогою флешки можна на деякий час «розширити» пам’ять свого планшета. Тобто, якщо, наприклад, ви знайшли класний фільм, який важить 10 гб, то зрозуміло, що він може поміститися далеко не на кожен пристрій. В такому випадку завантажуємо його на флешку і просто підключаємо її вищевказаними способами. До речі, ще про правильність підключення flash-накопичувача можна дізнатися, якщо подивитися на флешку (буде блимати зелений індикатор).

Методи, описані в даній інструкції, підходять для більшості сучасних планшетів, тому можна сміливо ними користуватися. Найголовніше-робити все в точності, як описано в інструкції, щоб не допустити помилок. Тоді через кілька хвилин, ви зможете переглядати дані, які зберігаються на флешці за допомогою свого гаджета.