Як і скільки заробляють блогери в instagram?

204

Від автора: доброго часу доби, друзі, товариші і цінителі корисних блогів. Напевно багато хто з вас активно використовують соціальну мережу Instagram. Ті ж, хто залишився по той бік барикади, все одно хоча б чули про це мейнстрімі і приблизно знають, як там все влаштовано. Щодня багато з вас викладають в Instagram «світ своїми очима» на радість своїм передплатникам. Як затятий матеріаліст, я смію стверджувати, що це заняття може приносити не тільки приємні емоції, але і прибуток. Сьогодні ми поговоримо про те, як і скільки заробляють блогери в instagram.

Instagram став плацдармом для заробляння грошей завдяки своїй популярності. Згідно зі статистикою, щороку в світі робиться більше фотографій, ніж у попередній. Багато хто з нас щодня витрачають багато часу на різні соціальні мережі, навіть якщо в цьому немає гострої необхідності.

Ми стежимо за оновленнями, за життям наших віртуальних друзів, ставимо лайки і прагнемо стати більш популярними. Крім того, в наш технологічно-інформаційний вік, багато хто з нас, подібно древнім єгиптянам, використовують картинки замість слів під час листування в соціальних мережах.

Там, де, на нашу думку, слова не потрібні або будуть виглядати не настільки переконливо, ми використовуємо «emoji» або стікер, що означає згоду, відмову, здивування, обурення або задоволення.

Добре це чи погано, але така статистика. Мабуть, цим і пояснюється глибинна причина популярності Instagram, де першочергово зображення, а не текст. При цьому ми не замислюємося про те, як заробити блогером в инстаграме або іншої соціальної мережі, а, між тим, наша сьогоднішня стаття-не була б присвячена цій темі, не будь вона такою актуальною.

Інтернет розпорядженні корисною інформацією про те, як заробити на різних блогах. Зокрема, це платні і безкоштовні відеокурси, які значно полегшать життя початківцям блогерам. Нижче ми розглянемо кілька способів, як почати заробляти блогером в инстаграме.

Заробляйте завдяки кількості передплатників.

За законами Instagram, чим більше фоловерів, тобто передплатників, тим ви крутіше. Якщо у вас вже зібралася пристойна масовка, то для вас питання про те, як заробляють блогери в instagram, вирішено автоматично. На біржах фріланса можна запросто знайти рекламодавців, які за розміщення рекламних картинок або рекламної інформації в іншому вигляді не дадуть спорожніти вашого рахунку.

Один рекламний пост, як правило, оцінюється від 500 рублів. А якщо у вас є можливість зв’язатися з компаніями, яким потрібна реклама не через біржу, а безпосередньо, то це ще більше полегшить вам завдання.

Робіть гроші на знімках.

Друзі знаходять ваші знімки цікавими та оригінальними? Тоді саме час спробувати свої сили в якості фотографа! Мова тут не йде про знімках різних масових урочистостей, начебто весіль чи днів народження. Просто зареєструйте свій аккаунт на сайтах, які готові купити фотки певної тематики і просто чекайте позитивної відповіді. Також можна відзняти продукцію якогось бренду і запропонувати компанії викупити фото.

Пропонуйте свої послуги.

Ви фотограф, дизайнер або стиліст? В такому разі не втрачайте часу дарма! Розмістивши портфоліо зі своїми роботами в инстаграме, ви прорекламируете свої послуги та значно розширите клієнтську базу.

Спробуйте стати медіа маркетологом.

Зареєструвавшись на певних біржах, ви зможете розміщувати рекламні пости на своїй сторінці в Instagram. Іншими словами, ви станете просувати продукцію певного бренду, за що будете отримувати відповідну винагороду. Часом вартість поста становить 3000 рублів і вище.

Друкуйте фотографії користувачів.

Схема досить проста: клієнт вибирає фотографії, які хотів би надрукувати, в свою чергу, ви роздруковуєте знімки і висилаєте їх за винагороду. Фотографії можуть бути виконані на магнітній основі і послужити прикрасою для холодильника. Втім, вибір основи, на якій можна виготовити фото, буде обмежений лише вашою творчою уявою.

Просувайте власні товари.

Instagram — це досить надійний плацдарм для торгівлі. Якщо ви маєте товарами, які можуть бути цікаві певній групі ваших передплатників, то Instagram — найкраще місце, де можна їх реалізувати. Це можуть бути вироби ручної роботи, рідкісні диски, платівки, касети, антикваріат або щось інше в цьому дусі.

Для того щоб продати ваш товар, досить зробити його фото, вказати вартість та додати відповідні хештегі. Покупець самостійно зв’яжеться з вами, після чого ви обговорите всі нюанси придбання товару.

Заробляйте лайками і підписками.

Деякі сервіси дають можливість заробити за допомогою залишених лайків, оформлених підписок і коментарів. На сьогоднішній день в інтернеті можна знайти безліч подібних організацій, що пропонують різну суму за певні дії.

Як бачите, існує безліч способів заробітку в инстаграме, тому, сподіваюся, що деякі з них підійдуть саме вам. Але перш ніж почати заробляти, слід створити для себе надійний плацдарм. Цим плацдармом буде кількість ваших передплатників. Для початку їх кількість має перевершити 2000 чоловік. Надалі, чим більше людей буде підписана на вас, тим більше ви зможете заробляти.

Для того щоб зібрати потрібну масовку, необхідно провести ретельну роботу. Проявляйте інтерес до сторінок інших користувачів, підписуйтесь на різні спільноти, беріть участь в дискусіях. Але головне, ваші фотографії повинні бути цікавими та оригінальними.

Знизьте кількість селфи до мінімуму, адже крім ваших знайомих, ці одноманітні знімки навряд чи викличуть у кого-то інтерес. Намагайтеся зробити власну сторінку оригінальною завдяки різноманітним знімків, тоді у користувачів буде більше причин підписатися на вас.

Підведемо підсумки. Якщо ви товариська людина (або хочете таким здаватися) і любите бути в центрі уваги, то ведення блога може стати для вас цікавим і прибутковим заняттям. Якщо, звичайно, ви докладете до цього всі зусилля. Благо, існує безліч варіантів, як це зробити.

На цьому буду закінчувати свій екскурс у світ інста-блогерів. Підписуйтесь на наші статті, і ви дізнаєтеся ще багато чого цікавенького. До нових зустрічей!