Як доглядати за шкірою обличчя.

8-30-2018

Як доглядати за шкірою обличчя.

Щоб виглядати привабливо, потрібно постійно над цим працювати. “У двадцять років у вас обличчя, яке дала вам природа, у тридцять років у вас особа, яка виліпила вам життя, а в п’ятдесят у вас обличчя, якого ви заслуговуєте” – говорила Коко Шанель. Всі про це знають, але не всі надають цьому значення. Як правильно доглядати за обличчям в різному віці, розповіла Тетяна Яковенко, провідний фахівець – косметолог СПА салону “Райський”. В пубертатний період, коли щосили грають гормони, шкірі потрібен особливий догляд. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі косметология киев.
З – за неправильно підібраних засобів можна погіршити стан висипань. У підлітковому віці потрібно консультуватися з косметологом – дерматологом, якщо потрібно, звернутися до гастроентеролога, ендокринолога. Косметолог – дерматолог визначить ступінь акне і призначить відповідне лікування. Навіть легка ступінь акне вимагає допомоги з боку фахівця. Догляд удома: два рази на день слід застосовувати м’які засоби для жирної і проблемної шкіри, краще гелі та пінки.
На очищену шкіру слід наносити зволожуючі засоби. Косметика з саліцилової кислотою, цинком і сірої допомагає в боротьбі з висипом і зменшує жирність шкіри. Раз на тиждень можна використовувати м’який скраб. Якщо на шкірі є запальні елементи, підбирається лікувальна косметика залежно від тяжкості вугрової хвороби. Протизапальний комплекс покращує структуру шкіри і зменшує запальні реакції, сприяє розсмоктуванню застійних елементів, запобігає розмноження сапрофітної та умовно – патогенної флори.