Як дізнатися коли створений сайт

456

Від автора: Вітаю вас, шановний читач. Сьогодні я розповім вам про те, як дізнатися, коли створений сайт. Я думаю, це корисна інформація, яка вам може знадобитися.

Сервіси аналізу сайту

Отже, для цього варто скористатися будь-яким сервісом, який аналізує домен на різні показники. Серед іншого, там можна дізнатися і точну дату реєстрації домену.

http://sprinthost.ru/whois.html — це від сторінка хостингу sprinthost, на якій можна підібрати домен, тобто перевірити занятность. Відповідно, просто введіть сюди адресу потрібного ресурсу та отримаєте інформацію про нього. Сервіс показує дату реєстрації домену, а також дату, до якої він продовжений.

http://pr-cy.ru/a/ — чудовий аналізатор, у якому ви можете дізнатися не тільки, коли створений сайт, але і про різних показниках кількості сторінок в індексі, ТІЦ, PR, AlexaRank і т. д. Все це дуже корисно з точки зору спостереження за тим, чи розвивається ресурс в правильному напрямку.

Власне, подібних сервісів дуже багато і приводити їх не бачу сенсу, будь покаже вам відповідну інформацію. Введіть у пошуковик – “whois” і ви знайдете масу таких сервісів. Варто відзначити, що в футері іноді можна побачити рік створення проекту, але точної дати ви там не знайдете.

Навіщо дізнаватися дату створення

Найпростіша відповідь – просто цікаво. Іноді в мережі ви можете натикатися на різні проекти і вас може зацікавити, скільки вони існують в мережі і за який час змогли вийти на свій поточний рівень. Як правило ж, визначення віку є одним з факторів при оцінці конкурентів. Раз вже ми заговорили про це, давайте розглянемо, як це впливає на пошукову видачу.

Як вік веб-ресурсу впливає на видачу

Те, що старі ресурси мають перевагу над молодими – це давно доведений факт. Але наскільки це серйозний фактор? Можна сказати, що досить серйозний. Справа в тому, що всі проекти, які існують лише від 1 до 12 місяців, можуть перебувати під дією спеціального фільтра, який буде заважати їм займати високі позиції за конкурентними високочастотним і середньочастотним запитам.

Це зроблено для того, щоб не дати надто молодим сайтів швидко потрапити в топ. Справа в тому, що ставлення до таких веб-ресурсів у пошукачів на перших порах підозріле. Так і повинно бути, це дозволяє відсівати різні спамерські сайти, створені з метою швидкого заробітку.

Старий, авторитетний домен отримує невелику перевагу, тому що до неї більше довіри. Якщо сайт існує довго, це значить, що він живе за правилами пошукових систем, на ньому розміщується корисна інформація і творці веб-ресурсу не вдаються до різноманітних накруток: купівлі тисяч посилань на сайт, накрутці відвідувачів і т. д. Все це сьогодні дуже строго карається Яндексом і Гуглом.

В основному фактор віку має значення для молодих сайтів. Так, різниця між 3 місяці і 1 рік може бути дуже значною, тоді як різниці між двома і шістьма роками вже практично не буде – обидва сайту будуть в достатній мірі перевіреними і авторитетними.

Я думаю, тепер у вас не виникне питання, як подивитися дату створення сайту, все гранично просто і це робиться за допомогою будь-якого аналізатора.