Xiaomi smart glasses: розумні ar-окуляри з голосовим управлінням

4

Компанія xiaomi представила незвичайний гаджет: розумні окуляри з функціями доповненої реальності. Новинка, яка майже не відрізняється від звичайного аксесуара з магазину оптики, оснащена вбудованою камерою і компактним проекційним випромінювачем.

В якості джерела зображення, що виводить картинку на праву лінзу за допомогою завдяки технології оптичних хвилеводів, компанія задіяла мініатюрний дисплей micro-led з піковою яскравістю 2 мільйони ніт і розміром пікселя 4 мкм. Використовуючи розумні окуляри, їх власник може робити фотографії, переводити текст (у тому числі із зображень), виводити на екран перед оком дані навігації або повідомлення про вхідні дзвінки або повідомлення.

Зображення на екрані монохромне, що забезпечує кращу читаність практично в будь-яких умовах освітленості. На лівій дужці окулярів виробник встановив 5-мегапіксельну камеру, яка доповнена світлодіодним індикатором стану. Гаджет вагою всього 51 грам також підтримує взаємодію з віртуальним асистентом xiaoai для голосового управління.

Докладні специфікації, дату початку продажів і вартість xiaomi smart glasses компанія поки не розкриває.