WordPress для початківців. Уроки від нашої команди

131

Від автора: все колись починається. Можливо, зараз ви зовсім нічого не знаєте про wordpress, крім того, що це система управління сайтами. Але при цьому хочете вивчити роботу з цією системою максимально швидко і якісно. Як же навчати wordpress для початківців? Уроки від нашої команди допоможуть вам, сьогодні я розповім, які ми можемо вирішити проблеми у вашому навчанні цьому движку.

Проблеми, з якими стикається новачок при вивченні wordpress

Насправді хочу вам сказати, що wordpress – абсолютно ідеальний вибір для новачка. Але це не означає, що це якась іграшка для дітей. Коли який-небудь розробник буде сміятися з того, що ви сидите на простому як 2 пальця wordpress, скажіть йому, що на цьому движку працює сайт газети New York Times. Думаю, після цього жарти повинні припинитися.

Дійсно, wordpress дуже простий у вивченні, але за однієї умови – потрібно вивчати з правильним підходом. У вивченні движка можна піти дуже простим шляхом. Просто запускаєте Яндекс або Гугл і забиває питання, що цікавлять вас. Наприклад: Як встановити wordpress? Як створити меню? Як змінити шаблон?

І сотні інших «Як?», які у вас виникнуть. Це непоганий підхід, але у нього є 1 невелика проблема: ви будете читати інформацію на різних сайтах, яку писали абсолютно різні люди. Хто дійсно розбирається сам і хоче допомогти іншим, хто-то просто отрерайтил матеріал, в якому сам нічого не розуміє, хтось взагалі купив понад дешевий контент де-небудь на біржі і виклав на свій сайт.

Загалом, не завжди і не на всі питання ви отримаєте відповіді. Наприклад, в мережі хмара інформації з різних плагінів, за шаблонами, по установці движка, якимось дрібним правкам, оптимізації і т. д. Інформації саме по wordpress просто море. Звичайно, ви будете все це дуже довго шукати, але воно є.

Але є одне АЛЕ. Ніхто ніколи не буде вас безкоштовно вчити більш просунутим темами. Наприклад, як вам створити повноцінний wordpress шаблон самому, як створити свої плагіни, віджети і т. д. тобто ті знання, які роблять з простого веб-майстри, по суті, wordpress-рзработчика, який може зробити набагато більше, ніж просто змінити колір шапки або налаштувати 1 популярний плагін.

Знову ж таки, я не знаю, які у вас цілі і плани на wordpress. Зараз я вам пропоную визначитися, що вам потрібно: як і більшість веб-майстрів поверхнево розбиратися в основах або стати професіоналом?

Під поверхневими знаннями я розумію базові вміння роботи з движком. Тобто це вміння додавати нові записи і сторінки, користуватися редакторами, встановлювати плагіни і шаблони, але мінімуму вміти змінювати дизайн, ставити віджети і т. д. Все це досить легко освоїти на інтуїтивному рівні.

Більш просунутий користувач движка вміє набагато більше. Наприклад, він може створити власний шаблон, істотно відредагувати вже існуючий, додати області для віджетів, створити плагін і т. д. Наприклад, у більшості платних шаблонів для wordpress є своя окрема адмінка, яка дозволяє легко змінити під себе у візуальному режимі. Все це wordpress дозволяє робити. Проблема одна – де отримати такі знання?

Але якщо ви читаєте цю статтю, то знайте, що у нас це не проблема. Вся потрібна вам інформація у нас є. Наприклад, у преміум-розділ на даний момент є 4 курсу по цьому движку. Один з них показує, як створювати власну унікальну тему, другий – як працювати з движком в цілому, як реалізувати з його допомогою різні можливості на сайті. Особливо хочу звернути увагу на серію уроків по самим корисним плагінів.

Також є 2 повноцінних великих курсу з цього движка. Один дозволить вам створювати свої шаблони, а другий – навчить робити плагіни і віджети і освоїти движок вже на цілком професійному рівні.

Таким чином, у нас для вас є все, щоб довести вас до максимального рівня, навіть якщо ви абсолютно не вмієте працювати з движком. Це ніяк вам не завадить навчатися, тому що wordpress дуже простий. Базові речі на зразок додавання нових записів, модерації коментарів і установки шаблону, вирішуються дуже легко. Буквально вам буде достатньо десяти хвилин, щоб навчитися робити такі прості дії.

Інша справа, що якщо вже ви хочете вивчити cms зсередини, то зробити це повністю безкоштовним матеріалів не вийде. Ну особисто я ще не бачив в мережі безкоштовних уроків по створенню плагіна в вордпресс або щодо створення тлумачного шаблону (саме розумного).

Вся справа в тому, що це дуже цінна інформація. Ви самі повинні розуміти, що володіючи такими знаннями, ви зможете непогано заробляти. Адже дуже багато людей зараз приходять в інтернет. Відповідно, все більше і більше рунет потребує нових сайтах.

Взагалі знання движка вордпресс відкривають перед вами великі можливості, адже це найпопулярніша cms, так що цікава робота у вас буде завжди. Не над чужими проектами, так над своїми. У будь-якому випадку, поки існує інтернет, не буде такого, щоб фахівець з wordpress залишився без хліба.

Рішення проблем

Як я вже говорив, новачок може зіткнутися з масою проблем, коли починає роботу з cms. Як їх вирішувати? Ось список можливих проблем і їх вирішення:

Я так сильно хочу створити свій власний шаблон для wordpress або хоча б навчитися легко переробляти готові! Але як мені це робити? Це питання закриває наш курс WordPress-спеціаліст.

Я б хотів створити свій плагін (розширення). Хочу вийти на новий рівень і вивчити движок зсередини. Вирішення питання: повноцінний курс WordPress-профі.

Мені просто потрібна купа корисних уроків з WordPress. Тоді вам в наш преміум-розділ.

Пройде час, і вордпресс буде гранично зрозумілий вам, так що вас буде обмежувати тільки сам функціонал движка, але більше нічого.