WordPress для письменників: теми, які допоможуть виділити ваші слова

263

Від автора: на протязі всієї історії ми були свідками того, яке сильне вплив може надати письмове слово. З допомогою слів дають свободу, поширюють важливі новини, створюють свій власний світ. Слова важливі для всіх нас. Якщо ж поглянути зараз, слова часто відходять на другий план, особливо в інтернеті. З появою потужних технологій і поширенням високошвидкісного інтернету сайти стали засмічуватися гігантськими слайдерами, рекламою і т. д. Навіть текстонаправленные сайти буває складно читати, не відволікаючись. Давайте розберемо кілька порад, як зробити слова точкою притягання уваги на своєму сайті за допомогою чудових тем для WP.

Видаліть відволікаючі елементи

Не захаращуйте макет – це найприродніший спосіб привернути увагу до тексту. Це не означає, що не можна використовувати слайдери і зображення, потрібно вибирати з розумом. Занадто багато рухів заважає зосередитися на контенті. Велика кількість яскравих зображень може відволікти від основного посилу.

Preface – тема для письменників. В темі є присутнє слайдер і зображення, але все це на дуже тонкому рівні. Шрифт великий, привертає увагу до макета. По темі легко переміщатися і читати текст.

WordPress для писателей: темы, которые помогут выделить ваши слова

Використовуйте жирні, широкі заголовки

Жирні заголовки з хорошими відступами можуть реально вплинути на користувачів. В ідеалі, короткі заголовки по конкретній темі дають максимальне залучення уваги, однак це не працює для всіх типів контенту. Ви публікуєте гарячі новини або короткі оповідання, неважливо, пости з виділеними заголовками і ефективним використанням простору привернуть увагу користувачів.

Forte слід цієї філософії. Всі заголовки у сітчастому макеті домашньої сторінки великі, жирні і займають своє окреме простір з допомогою приглушених фонових зображень. Приголомшлива суміш типографіки і зображення, що полегшує сприйняття. Це говорить про те, що навіть великі зображення не завадять виділити ваші слова.

WordPress для писателей: темы, которые помогут выделить ваши слова

Спробуйте класичні макети

З одного боку хочеться використовувати більш складні сучасні макети, проте до цих пір люди закликають використовувати підхід content-first. У стандартних одноколоночных і двухколоночных макетах набагато простіше стежити за текстом, вони створені для тексту. У таких макетах менше гламуру, однак блоги тільки виграють від підходу «менше означає більше».

Textual – тема з упором на текст, що надає брутальності в класичний макет блогу. Заголовки величезні, посилання виділяються, а основний текст легко читати. Нічого особливого – тільки те, що важливо.

WordPress для писателей: темы, которые помогут выделить ваши слова

Використовуйте контрастну колірну палітру

Чим краще сприйняття тексту, тим довше користувач на ньому загострює свою увагу. У цьому немає нічого незвичайного. Високий контраст тексту на сайті з фоном – найважливіший крок щодо підвищення доступності та доступності. Наведу приклад з життя: відразу після школи я влаштувався в місцеву газету. Їх девіз полягав у тому, що жирний, темний текст на світлому фоні завжди виглядає привабливо. Це твердження працює і зараз.

WordMag за замовчуванням використовує чорний текст на білому і світло-сірому тлі. В темі контрастні кольори комбінуються із сучасними технологіями типу CSS3 анімації, паралакса прокрутки і сітчастого макета. Один з основних упорів в темі зроблений на типографіку. Підтримуються Google Fonts і Adobe покращення якості її роботи.

WordPress для писателей: темы, которые помогут выделить ваши слова

Розширте можливості користувачів

Ви можете як завгодно стилізувати типографіку на сайті. Однак якщо ваш основний фокус це написаний контент, то ви можете надати користувачам додаткові можливості. Дайте їм інструменти, з допомогою яких можна зробити процес читання ще краще. Людина залишиться на вашому сайті, якщо йому на ньому стане трохи зручніше!

ReadWrite – мінімалістична тема WP з інструментами, з допомогою яких користувачі можуть кастомизировать свій процес читання. В шапці сайту є спеціальні кнопки, за допомогою яких можна змінювати розмір шрифту і контраст кольорів. З допомогою CSS ви можете ще сильніше поліпшити UX для користувачів.

WordPress для писателей: темы, которые помогут выделить ваши слова

Запорука гарного дизайну

Якщо подумати, текст дійсно лежить в основі веб-дизайну. На зорі всесвітньої павутини всі сайти складалися з тексту. Ми постійно хочемо додати на сайт нові навороти, відсуваючи текст на задній план, як щось незначне. Представлені в цій статті теми допомагають повернути текст і типографіку на передній план, туди, де їм саме місце.