Windows 10 і server версії 2004 позбудуться підтримки в грудні

37

Користувачі операційних систем windows 10 і windows server, які вважають за краще використовувати не найсвіжіші збірки в надії на більшу стабільність, повинні взяти до уваги завершення підтримки всіх випусків версії 2004 в кінці цього року, 14 грудня.

Користувачам рекомендується самостійно оновитися до новітньої версії 21h1. З іншого боку, можна почекати і випуск оновлення 21h2, яке повинно з’явитися одночасно з виходом windows 11 на початку наступного місяця або незабаром після нього.

Як зазначає bleeping computer, автоматичний переклад користувачів на найсучаснішу збірку компанія почала ще в червні, оновлюючи споживчі пристрої та некеровані бізнес-клієнти через центр оновлення. Корпоративним користувачам, які бажають максимально відстрочити оновлення, рекомендується скористатися груповою політикою в підрозділі “центр оновлення windows”.

Наступною на черзі в списку завершення підтримки знаходиться версія 20h2, її обслуговування для більшості користувачів згорнутий в травні 2022 року. Корпоративні версії протримаються до травня 2023.