Витік. “людина-павук: через всесвіти 2” отримав назву across the spider-verse

51

У той час як кіновсесвіт marvel, безумовно, домінує в жанрі фільмів за коміксами, існує безліч інших проектів, які також викликають позитивні враження.

Зрозуміло, мова йде про sony pictures, і успіх сиквела « венома » під назвою « нехай буде різанина » є свіжим прикладом. Однак, найбільшим досягненням студії на сьогоднішній день є анімаційний фільм « людина-павук: через всесвіти ». Адаптація spider-verse стала однією з найуспішніших і улюблених фанатами, і навіть отримала «оскар» в категорії «кращий анімаційний фільм». Природно, анонс продовження не змусив себе довго чекати, і зараз ми отримуємо перші новини з цього приводу.

Портал the cosmic circus, посилаючись на linkedin, розкрив, що продовження проекту 2018 року буде називатися spider-man: across the spider-verse людина-павук: крізь павуковий всесвіт “).

Супервайзер sony pictures з візуальних ефектів саймон корбо оновив свою сторінку цим заголовком, заодно підтвердивши, що буде працювати над сиквелом, як можна побачити нижче:

Проте, після поширення новини корбо прибрав назву, і тепер там написано, що він працює над «безіменним продовженням « людини-павука: через всесвіти ».

Фанати з величезним нетерпінням чекають продовження “через всесвіти ” » і є ймовірність, що до кінця року ми отримаємо будь-які новини про сюжет. А поки що, можна будувати теорії про те, в яку пригоду цього разу потраплять різні версії людини-павука.