Вийшов ремастер гри alan wake

14

Минуло 11 років з тих пір, як алан уейк востаннє побував у брайт-фоллс. Але сьогодні виснажений письменник повертається з випуском alan wake remastered, знову проливаючи яскраве світло в запальному трилері remedy entertainment.

Дебютувавши в 2010 році, алан уейк намагається знайти зниклу дружину в таємничому місті, де починають збуватися його написані історії, створюючи напружений трилер, в якому ви відбиваєте примарних монстрів за допомогою скромного ліхтарика. Цей ремастер не змінює кардинально оригінальну драму, але трохи прикрашає її за рахунок збільшення дозволу, більш щільного оточення і більш різких персонажів. Дві історії з dlc алана уейка, “сигнал” і “письменник”, також включені безкоштовно в гру і мають такий же вигляд.

Якщо ви ніколи не відкривали книгу про alan wake, видання remastered може бути хорошим місцем для знайомства з цією історією, особливо для людей, які познайомилися з remedy через фантастичний control. У перших відгуках про ремастер пишуть, що оновлена гра, яка може похвалитися тільки високою якістю текстур, не повинна коштувати в два рази дорожче свого оригіналу. Реліз націлений в набагато більшій мірі на власників консолей, а для геймерів пк-версії краще пограти в стару версію.

Патч першого дня дійсно покликаний поліпшити деякі графічні проблеми, присутні в попередніх збірках. Графіка була покращена з 1080p до 4k, і кілька епізодів, в яких алана використовували в низькій якості, були виправлені.

Alan wake remastered вже доступний в epic games store за ціною 30 доларів.