Вийшла нова версія spine-емулятора ps4. Він запускає близько 1000 ігор

6

Ентузіаст продовжує працювати над spine-емулятором playstation 4 для пк на базі linux. Нещодавно вийшла нова версія програми, яка може запустити близько тисячі тайтлів з бібліотеки консолі. Правда, це не означає, що вони будуть іграбельними.

Вперше spine заявив про себе трохи більше року тому: тоді автор показав пару двомірних ігор ps4, які вдалося запустити на пк. За минулий рік розробник досяг відчутного прогресу: тепер на емуляторі запустилося вже близько тисячі ігор. Правда, мова йде не про іграбельності, а скоріше здатності гри завантажитися до інтро — 25% протестованих тайтлів і зовсім не стартували.

Повний список сумісних ігор є в завантажуваних файлах емулятора spine, які автор вже опублікував у відкритому доступі. Звичайно, в ексклюзиви ps4 на пк з його допомогою поки не зіграти. В якості тесту кілька користувачів спробували запустити persona 5-результат можна побачити в ролику вище. Але хто знає, можливо, одного разу такий час і настане: у порівнянні з тією ж ps3, принципової різниці між архітектурами пк і сучасних консолей немає.